Sraz LH 2012

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain, Joe

User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno
Contact:

Sraz LH 2012

Post by Spící Medvěd »

Sraz Living History!
8. ročník
Vážení přátelé, pořádání letošního tradičního srazu přátel oživené historie již potřetí připadá na Trappers´ a Western City Corral při Westerners International-CZ, a bude se odehrávat v prostorách
Beaver City a Fort Beaver u obce Strážek.
Vítaní jsou tradičně (viz účast) všichni příznivci oživené historie, bez ohledu na období a geografické určení - od starověku po 19. st., od Evropy po Ameriku aj,
Datum srazu je 14. - 16. září 2012.
Náplň srazu: obchod, daně a cla, a vše co k tomu patří.
User avatar
LiborZ
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 3139
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: České Budějovice

Re: Sraz LH 2012

Post by LiborZ »

Kdo jede? Kozáci ano.
Nalivajko - náčelník proviantní služby
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Re: Sraz LH 2012

Post by Joe »

Vážení přátelé LH. Je mi stydno, ale stalo se, že mi prostě organizace odjela do Egypta - ano to není chyba :evil: Já se to bohužel dozvěděl až v neděli a od té doby jsem se pokusil zmobilizovat co se dalo a bohužel se nepovedlo. Sehna jsem jen 2 lidi a navíc i na WCC také mají stejný problém taktéž 2. Nezbývá mi než se Vám omluvit, protože s tímto počtem prostě nejsme shopni akci zajistit aniž by stratila svou tradiční úroveň a proto mi nezbývá, než ji v rámci TC zrušit!
Jen pro úplnost, pokud i tak tam někdo budete chtít jet, tak je to možné, prostě bar i ubytování je možné a bude funkční - na tom se nic nemění.
Joe M.
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Sraz LH 2012

Post by Brant »

Jestli je to možné, tak já určitě pojedu. Slíbil jsem to dětem a navíc mi otevřený hotel a hospoda stačí, nic víc nepotřebuju, jsem skromnej :) Jestli je potřeba s něčím píchnout, třeba se dřevem nebo co já vím s čímkoliv, tak v rámci možností samozřejmě pomůžu.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
Dlouhán
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2132
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Re: Sraz LH 2012

Post by Dlouhán »

Jestli to neva, tak já bych jel taky (i s dcerou). Bude to holt komorní akce. Z pořadatelů mi stačí někdo, kdo mi natočí pivko. Víc netřeba.
User avatar
Knecht
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 6696
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Sraz LH 2012

Post by Knecht »

Já bych jel taky, jak píšou bratři kozáci nepotřebujeme víc než kde hlavu složit a nalít do ní pivo. A i bez piva se obejdeme, jsme skromní lidé, uvyklí na kozáckou bídu a spokojíme se s pálenkou. Já bych akorát za svou osobu potřeboval místo na spaní někde v suchu, jelikož po akci jedu dál a případné mokré vybavení by se mi utěšeně pařilo ještě celý další den v autě.
V listě ze dne 21. února 1621 takto jsou kozáci líčeni: ..."Bůh pomož tam, kam tato sběř přijde!"
***
Zakázková výroba historických replik: http://customhistory.cz/
User avatar
Dlouhán
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2132
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Re: Sraz LH 2012

Post by Dlouhán »

Místo v suchu již je zajištěno.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: Sraz LH 2012

Post by Wothan »

No my určitě ale ještě nevím v kolika lidech.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Re: Sraz LH 2012

Post by Joe »

Jo, Alena (WCC) se zaručila že WCC bude funkční, čili přijet můžete bez problémů! Bude tam ale jen od nás asi 5 lidí!
Joe M.
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Sraz LH 2012

Post by Brant »

Budete holt muset pít za pět :wink: Já dojedu někdy po šestý.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
Viktorie
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 107
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Re: Sraz LH 2012

Post by Viktorie »

Ahoj, hlásím za pozdně středověkou bandu, že většina z nás je fatálně vyčerpaná z desátého výročního dobývání Malešova a nebo nás reprezentuje kdesi v zahraničí a tudíž byl akční plán, že přijedu reprezentovat pouze já a ještě navíc bez příspěvku k tématu. Snad jen, že jsem vám mohla tematicky zdanit a zkonfiskovat zásoby pití :)
Vzhledem k vývoji situace jsem zhodnotila svoje možnosti a doufám, že na nás budete stejně jako my na vás v dobrém vzpomínat, i když si dovolím jako náhradní program mazání spánkového deficitu v Praze.

Příští rok se na vás ovšem velmi těšíme na Malešově s již předvybraným tématem Sex a erotika. Věřím, že zájem bude a naplníme spací kapacitu tvrze, jež momentálně činí 100 osob:-)

Užijte víkend, kdo jedete a nejpozději za rok na viděnou.

Viktorka za Korouhev měštěnínů staropražských a osádku malešovské tvrze
Viktorie
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: Sraz LH 2012

Post by Wothan »

A za trest vás čekají praktické ukázky...ehmm jak jsme tomu...aha, erotické dílny! :twisted:
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: Sraz LH 2012

Post by Wothan »

Já dojedu s mladým až v sobotu ráno. Pojedeme vysloveně nalehko, bez stanu, tak se v nouzi vyspíme v autě.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Sraz LH 2012

Post by Brant »

Wothan wrote:A za trest vás čekají praktické ukázky...ehmm jak jsme tomu...aha, erotické dílny! :twisted:
Bude workshop? :)
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
Viktorie
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 107
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Re: Sraz LH 2012

Post by Viktorie »

Samozřejmě!
Chcete snad být pouhými teoretiky? :-)
Viktorie
Post Reply