Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Novinky, dotazy, technické záležitosti
User avatar
Boza
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 956
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by Boza »

Potvrzuju, od pátku mi Chrome hlásilo:
This webpage has a redirect loop.

The webpage at http://www.livinghistory.cz/node has resulted in too many redirects. Clearing your cookies for this site or allowing third-party cookies may fix the problem. If not, it is possibly a server configuration issue and not a problem with your computer.

Here are some suggestions:
Reload this web page later.
Learn more about this problem. >>> http://www.google.com/support/chrome/bi ... 6&hl=en-US

Below is the original error message:
Error 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): There were too many redirects.
V IE (který normálně nepoužívám) to jelo normálně, postupoval jsem tedy podle návodu, vymazal si v Chrome cookies pro livinghistory.cz a http://www.livinghistory.cz a jede to jak z praku...
Last edited by Boza on Sun 06. Jun, 2010 19:12, edited 1 time in total.
A když už byl založen řečený hrad Kamenec, kníže Břetislav, než odtud odjel, pojav stranou Mutinu...
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by abaddon »

jj, potvrzuju, probehl upgrade na vyssi verzi a nejak se asi zmenilo zachazeni s cookies, zkuste v prohlizeci kde to dela problem vymazat cookies, evidentne to zabira
Your freedom will grow each time you say: No!
Björn Hundolfr
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 358
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Vyškov (Teď spíš Praha)
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by Björn Hundolfr »

Nejak se nemuzu proklikat do upravovani lidi ve skupine, mohl by me nekdo prosim nasmerovat kde to najit. Za boha to nemuzu najit :/

Slovan je etnikum. Viking je diagnóza - 

Knecht)" Image
User avatar
wolf
Site Admin
Site Admin
Posts: 1510
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: P9
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by wolf »

NON PLAUDITE. MODO PECUNIAM JACITE.
Björn Hundolfr
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 358
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Vyškov (Teď spíš Praha)
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by Björn Hundolfr »

Dekuju, ja jsem tam nekolikrat byl ale nevsimnul jsem si toho pridavani, omlouvam se za zbytecny spam

Slovan je etnikum. Viking je diagnóza - 

Knecht)" Image
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by Brant »

Po odeslání příspěvku na mě bafne hláška:

Všeobecná chyba
template->_tpl_load_file(): File http://www.livinghistory.cz/phpbbforum/ ... notify.txt does not exist or is empty

Příspěvek se odešle, ale neukáže mi ho to. Až po vyskočení a naskočení zpátky do diskuze. Taky to píše, abych votravoval admina, tak votravuju.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by abaddon »

Brante diky, opravil jsem to, blby prava ....
Your freedom will grow each time you say: No!
User avatar
wolf
Site Admin
Site Admin
Posts: 1510
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: P9
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by wolf »

Knecht wrote:ono se stává, že autor nové soukromé zprávy klikne na Odeslat, ale to se teprv zobrazí náhled a ten se ještě musí znova potvrdit. Když se pak odpovídá na už existující zprávu, je to jedním klikem. Na každém fóru to není, takže to každý nemusí znát.
Ted jsem zkousel odelat zpravu jak z prispevku, tak vytvorit novou a odeslat a oboji fungovalo na jedno pouziti tlacitka "Odeslat". Neni spis problem v tom, ze odesilatel klikne na "Ulozit" misto "Odeslat" (coz uz se mi taky parkrat stalo)?
NON PLAUDITE. MODO PECUNIAM JACITE.
User avatar
Knecht
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 6696
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by Knecht »

Já si taky zpočátky myslel že klikám na špatný čudlík, ale několikrát jsem to pak vědomě zkoušel a fakt mi to házelo náhled Image
V listě ze dne 21. února 1621 takto jsou kozáci líčeni: ..."Bůh pomož tam, kam tato sběř přijde!"
***
Zakázková výroba historických replik: http://customhistory.cz/
User avatar
wolf
Site Admin
Site Admin
Posts: 1510
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: P9
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by wolf »

Citace z nejakeho jineho fora:
Ivana wrote: Problém byl vyřešen, je to nesprávné používání funkce.
Když zadáte New PM, zadáte jméno příjemce. Můžete ho vybrat ze seznamu nebo napsat přímo. Poté musíte použít tlačítko Přidat. Pokud nepoužijete tlačítko Přidat, zpráva se zobrazí jako náhled, jméno uživatele se přidá automaticky a dalším kliknutím na tlačítko Odeslat odejde.
NON PLAUDITE. MODO PECUNIAM JACITE.
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by Brant »

Zlobí mi odesílání příspěvků. Po odeslání se text smaže a objeví se mi zase prázdný textový pole. Někdy pomůže nejdřív citovat něčí příspěvek, pak to odeslat a následně příspěvek upravit a citaci smazat. Někdy ale ani to ne...
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by Brant »

Brant wrote:Zlobí mi odesílání příspěvků. Po odeslání se text smaže a objeví se mi zase prázdný textový pole. Někdy pomůže nejdřív citovat něčí příspěvek, pak to odeslat a následně příspěvek upravit a citaci smazat. Někdy ale ani to ne...
Zprávu výše jsem odeslal normálně, ale upravit mi to už nešlo. Teď to zase nešlo ani odeslat, tak používám fígl s citací.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
wolf
Site Admin
Site Admin
Posts: 1510
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: P9
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by wolf »

Tak nevim. Me to funguje kazdym myslitelnym zpusobem. Mas Brante nejakej postup, kdy se to vzdycky posere? Treba dat si napred nahled nebo neco podobnyho?
NON PLAUDITE. MODO PECUNIAM JACITE.
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by Brant »

Už to vypadalo, že to běhá normálně, ale když jsem to sem chtěl napsat, tak se to zas zakouslo. Normálně napíšu příspěvek, dám odeslat a napsaný text zmizí... a nakonec se to po několika pokusech odešle.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by abaddon »

jestli to cte nekdo dalsi, je vic takovych kdo ma problem jako Brant?
Your freedom will grow each time you say: No!
Post Reply