Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Novinky, dotazy, technické záležitosti
Post Reply
Bryennios
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno
Contact:

Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.

Post by Bryennios »

Portál - nápověda, první pomoc, S.O.S.
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

Nasli jste chybu noveho systemu? Mate problem s jeho pouzivanim? Neni vam neco jasne? Mate nejaky zlepsovaci navrh? Tak potom tohle je to spravne tema kam to napsat....

admin
Mrkvoslav

Post by Mrkvoslav »

Nerozumim odkazu Lidé/Historická období - co se tam dá vyhledávat?
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

to jsou tzv. kategorie, do ktery se radi jednotlive clanky, to ze je tam zatim jen vyhledavani znamena, ze zatim nebyl napsan zadny clanek... ale muzes se toho ujmout :biggrin:

uprimne receno koncepci a rozdeleni jsem delal dle rozkazu Pavla (ID: Bryennios) takze co tim zamyslel asi rekne spis on...
Bryennios
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno
Contact:

Post by Bryennios »

Napadlo me, ze ten oddil "historicka obdobi" by byl vhodny pro blizsi predstaveni jednotlivych obdobi, se kterymi se navstevnik portalu setka. Jako napriklad ze uvidi prezentaci Korouhve, procte si forum "pozdni stredovek" a bude si chtit jste vice a podrobneji ujasnit, o to je vlastne za dobu. Takze ta sekce je urcena pro blizsi seznameni se s historickymi realiemi (je zatim prazdna).

Ta zmena systemu byla provedena predevsim proto, ze ten predchozi byl prilis slozity pro bezneho uzivatele a prilis naddimenozovany pro nase potreby. Zde jak jste si mohli vsimnout a vyzkouset je vkladani novych prispevku velmi jednoduche, dokonce je k dispozici i sikovny editor, takze tento system umoznuje komukoliv zcela jednoduse vlozit prispevek k jakemukoliv tematu. Ucelem pak samozrejme je to, aby ten portal byl nasim kolektivnim dilem, o jehoz napln se staraji vsichni co k tomu maji co rict. To, jak bude vypadat ted zalezi na nas vsech.
Mrkvoslav

Post by Mrkvoslav »

Pokud to dobře chápu, do "Historických období" by se teoreticky dalo zařadit - např. Pozdní středověk a do něj Koruhev z "Kdo je kdo" a obdobně s ostaními... A samozřejmě i další články související s daným obdobím... Pochopil jsem?
Bryennios
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno
Contact:

Post by Bryennios »

no treba tak nejak, ale spis jsem to chtel venovat vylozene historickym prispevkum (tak me ale ted napada, ze to spis mohlo byt v tom chlivecku nahore nez v "lide") - ale neni to zadny dogma, lze to snadno odstranit nebo nahradit nejakou jinou sekci, kterou byste tam chteli mit - je to jen otazka napadu a vyuzitelnosti.
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno
Contact:

Post by Spící Medvěd »

SOS, nedaří se mi už druhý den odhlásit. Buď jse tupej a nebo cos prohnilého ve státě dánském
Müscha
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1243
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Chlumec nad Cidlinou/Praha/Mikulčice
Contact:

Post by Müscha »

Mě to občas taky blbne, takže porucha není jen na tvém přijímači :mrgreen:
Bryennios
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno
Contact:

Post by Bryennios »

Zatím to zkus tak, že pokud po odhlášení nezmizíš, tak se znova zaloguj a napodruhé to půjde. Ale samozřejmě to není systémové řešení, Abaddon se na to hned jak přijede z Norska podívá
awe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 331
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

přihlašování

Post by awe »

Já blbec jsem zkoušel, zda mi půjde odhlásit se, když to Spícímu Medvědovi nejde - šlo to :) , ale od té doby se musím přihlašovat při každé návštěvě stránky :roll: , což je sakramentsky otravný.....
Mrkvoslav

Post by Mrkvoslav »

Awe,
zkus tip od Abaddona:
Delo se mi taky, ale jen v praci na PC, doma v pohode.... vymazal sem prislusny cookies a zda se to byt v pohode.... nejspis nejaka spatne nastavena hodnota cookie, nevim....

ty jmena cookies zacinaji lh_
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

dalsi vec kterou jsem vypozoroval je ze je problem v tom ze tenhle system jako celek je jen sesazeni vic komponent do jednoho funkcniho celku, coz ma ovsem asi taky sve mouchy.... proste je rozdil, jestli se prihlasite na uvodni strance http://livinghistory.cz - pak si to prihlaseni pamatuje...

a nebo jestli se logujete do fora - pak se musite logovat pokazdy znovu....
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

abaddon uz prijel z norska pred par mesici ;-)

jeste mi popis jakym zpusobem se odhlasujes...
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

opraveno!!
Post Reply