Novinky na www.livinghistory.cz

Novinky, dotazy, technické záležitosti
User avatar
Rab
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 949
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Libomyšl (Beroun)
Contact:

Post by Rab »

Jo, dobrý, jseš rychlej, než jsem ti to stačil poslat, už se mi to líbí - holt my běžní uživatelé MSIE si nějak neuvědomujeme, že jsou i jiné prohlížeče ... :)
User avatar
Ronšperk
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 693
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Mýto
Contact:

Post by Ronšperk »

Pěkné, ale mě se tu nějak nezobrazují háčky a čárky, ale nevím zda to není tím mým compem :?
Honor supra Vitam! Image
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

no u mych prispevku zadny nenajdes :badgrin:
ale muze to byt nejakym posahanym fontem ... muzes mi tu stranku ulozit a poslat na mejl uvedeny vyse? zkusim mrknout co to muze byt
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

Ronsperk: dik prislo to, jestli te mate ze jsou moje prispevky bez hacku a carek, tak ja tak skutecne pisu, pochazi to jeste z dob kdy byly problemy s ruznejma verzema kodovani cestiny podporou cestiny v mailech a podobne vubec - takze se psalo bez cestiny, a ja u toho uz zustal ;-)

Ale jinak z toho co jsi poslal je videt ze treba levy menu cestinu normalne obsahuje, tu taky nevidis? Nebo v prispevcich normalne pisicich lidi. Pak bych hledal problem asi ve fontech na tvem PC.
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

mohl bych dodatecne poprosit ty co hlasovali pro treti moznost v nasi ankete, aby napsali par slov o tech vyhradach, ktere maji ?

jedine kdyz o tech problemech budeme vedet jsme schopni s nimi neco delat...

dik!
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

pokud mate pocit ze tu neco z puvodniho fora chybi, je toto stale dostupne na adrese:

http://oldforum.livinghistory.cz/index.php

v horizontu 14 bude jeste stale funkcni, pak bude zruseno...
Mrkvoslav

Post by Mrkvoslav »

Já taky musim poslat pochleb směrem ke všem, kteří se na téhle změně podíleli. Good work, boys! :biggrin:
Jinak problémy s háčky nemám, nevidím zelené rámečky, ale když na něco přijdu určitě dám vědět... :wink:
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

ramecky uz sem vyresil ....
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

ad 1) nevim o cem mluvis, me se zobrazi vsechno korektne, kdyztak udelej screenshot, z tveho popisu mi to priznam se moc jasne neni

ad 2) pokusim se na to mrknout, a pripadne neco doprgat
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

udelal sem ti v tomhle foru testovaci thread abys to mohl otestovat - je tam 15 prispevku -tzn je to ve stavu tesne predtim nez se lame stranka, dalsi prispevek uz by byl na strance 2 ... takze jestli tomu dobre rozumim, mel by to byt ten stav kde si mel nejaky problem... muzes to zkusit?
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

mam pocit ze se to muze stat za velmi zvlastni konstalace, kdy treba ty kliknes na odkaz na prispevek, ktery byl treba mezitim odstranen.... coz by asi slo osetrit, ale musel bych videt co to dela... akze pokud tu chybu uvidis jeste jednou ... udelej z toho screenshot a posli mi ho

pro ted to ale povazuju za uzavrene a mazu to testovaci tema
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

Bardstale wrote:Co je tohle?

Množství bodů, které jste nasbíral na našem webu: 0
za jednotlive ukony jako je napriklad poslani clanku, pridani komentare, hodnoceni clanku atd muzes v ramci systemu ziskat body, pak mohou byt definovany napriklad skupiny, jejimz clenem se stavas po dosazeni urcite hranice poctu bodu... a tyto skupiny mohou mit napriklad jine pravomoci atd... zalezi na nastaveni, priznam se ze to zatim nastavene nemame, ale nevylucujeme, ze to casem pouzijeme - zatim se spise snazime prizpusobit forum vasim potrebam v tech podstatnejsich vecech...
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

Bardstale wrote:Tak jedna pripominka a jedno prani:
2. "Mate XX soukromych zprav" to je mi putynka. Chtel bych radsi videt kolik je jich neprectenych.
muze to byt takto? :?:
Ondra
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 148
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Lopeník
Contact:

Post by Ondra »

Neslo by zde nejakym "jednoduchym" zpusobem udelat hodnoceni uzivatelu? (Viz.treba http://forum.ronnie.cz/index.php http://www.ronnie.cz/c-1371-Hodnoceni-uzivatelu.html )

Myslim ze je to celkem dobry zpusob rozliseni uzivatelu. Clovek pak alespon vi komu ma verit temer bezvyhradne, kdo je takovy normalni a kdo placa uplne blbosti(takovi se nastesti zatim na nasem foru nevyskytuji)
S vyssim poctem prispivajicich to vyrazne nabyva na uzitku.
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

V soucasne dobe je na foru hodnoceni aktivni, ale zatim se rozlisuje jen mnozstvi prispevku - zobrazuje se pod tvoji ikonkou.
V soucasne dobe me to co tam popisuji nepali takze to nebudu ani hasit... az ta situace nastane zacnu ji resit.
Kdyz se na forum podivas s nadhledem tak tu ponejvice funguje komunita lidi, kteri se navzajem znaji, pak se cas od casu objevi nekdo neznamy, obcas se zapoji do debaty, ale v mnohem vetsi mire zustane jen pasivnim ctenarem, nebo sem ani nechodi.a za tohoto stavu je nejake hodnoceni defakto zbytecne.
Post Reply