Golemův pohřeb (a věci předcházející a následující)

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: melkel, Jura, Wothan, Kain, Begbie, Rab

Valda
Nováček
Nováček
Posts: 4
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Post by Valda »

viděli jsme se jen párkrát, ale pokaždé to pro mne byla zábava a velká radost. Snad se má dobře
Begbie
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 859
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Dymokury

Post by Begbie »

Je nám všem velice smutno, vzpomenu si na něj vždy když budu vařit pivo. Upřímnou soustrast pozůstalým za SKJ.

Nezapomeneme.
rado maly
Nováček
Nováček
Posts: 3
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Bratislava

Post by rado maly »

S Golemom som sa stretol iba asi 2x a neviem ci by si na mna pamatal, keby sme sa stretli zas. Ale to sa uz nedozviem...
Je mi smutno, ale budem si ho pamatat ako velkeho a tvrdeho chlapa s uprimnym a srdecnym usmevom...

Uprimnu sustrast vsetkym pozostalym.
Zdeněk
Nováček
Nováček
Posts: 13
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by Zdeněk »

V pátek se bohužel nedostavím,alespoň si na něj zavzpomínám.V každé hradbě štítů bude chybět pořádný kus chlapa,u každého ohně bude nedopitý džbánek.
Život je sviňa.
KŘIŽÁK
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 344
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové

Post by KŘIŽÁK »

Za pár tréningů si mě získal jako málo kdo..modřinu mi už udělala spousta lidí,ale nikdo toho nelitoval tak upřímě jako on.Velké srdce-to ho přesně vystihuje.chybí mi.nevím,jestli zítra budu moct na pohřeb.každopádně všem upřímnou soustrast a těm ostatním z auta-hodně štěstí..
JEDEN BŮH NIKDY NESTAČÍ..
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Kain »


Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd

Post by Pampalíny »

Kdyby někdo chtěl mohu ho na pohřeb vzít z Olomouce (či po této trase) (máme 2 místa v autě volné), ale bohužel jenom tam a nikoliv zpět.
vladyka Křesomysl, Velesův lid
---
Historické tržiště / Slované.cz
---
Pište mi přes mail: petr(*)slovane.cz // ne SZ !!!
bradan
Nováček
Nováček
Posts: 6
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by bradan »

Golema sme sice nepoznali no chcel by som vyjadriť uprimnu sustrast. Určite to bol skvely clovek. Nech mu je tam dobre. Ica Robi Ervin Muco Kosice.
Müscha
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1243
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Chlumec nad Cidlinou/Praha/Mikulčice

Post by Müscha »

Bohužel mi padl odvoz, auto se zdrží v servisu déle než jsem předpokládal. Neměl by někdo 2 volná místa z Hradce Králové do Voděrad?
Není Boha kromě Boha a Ježíš je jeho prorok.
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Kain »

Děkuji všem, kdo včera přijeli (nebo i jen vyjádřili účast), bylo nás tam dvakrát víc, než jsem čekal...

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita