Nový časopis "Archeologie"

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain, Joe

Müscha
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1243
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Chlumec nad Cidlinou/Praha/Mikulčice

Post by Müscha »

Příde mi to, že skončili. Ani do knihovny ArÚ v Brně to nedošlo...
Není Boha kromě Boha a Ježíš je jeho prorok.
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Kain »

Tak počkáme, co vám odpoví na maily, a pak si zjistííme, kolik poškozených nás tady je...dáme to dohromady a uvidíme:-)

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita
Müscha
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1243
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Chlumec nad Cidlinou/Praha/Mikulčice

Post by Müscha »

Zatím bez reakce....
Není Boha kromě Boha a Ježíš je jeho prorok.
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by abaddon »

tak muzu Vlaste pisnout sms... pokud potom tak prahnete..
User avatar
Ratatosk
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: okr. Praha západ, Ukrajina:-)

Post by Ratatosk »

Mě těch pár korun fakt netrápí, jen je škoda, jestli ten časopis skončil , mně se líbil :cry:
Vím, že nic nevím. O:)
Müscha
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1243
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Chlumec nad Cidlinou/Praha/Mikulčice

Post by Müscha »

By mě zajímalo na čem to krachlo....
Není Boha kromě Boha a Ježíš je jeho prorok.
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd

Post by Pampalíny »

nechci říkat, že jsem to říkal, ale já jsem to říkal :(

Časopis krachuje zpravidla protože jeho čtenářů je málo. jako jednu z příčin bych viděl vysoké náklady způsobené hned od začátku příliš velkým rozsahem, celobarvou, křídovým papírem apod.
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by abaddon »

Mam info od Vlasty Kralove (sefredaktorka) :

Momentalne neni jista budoucnost co s casopisem bude, duvodem je naprosta casova zaneprazdnenost... kazdopadne nerika ani tak ani tak... pise ze si chce budoucnost casopisu rozmyslet v klidu a ze az bude mene hekticky, ze da vedet.
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Kain »

Dovolím si rýpnutí - když někomu něco slíbím, on mi to dopředu zaplatí a já pak nemůžu dostát slovu (třeba i kvůli objektivním okolnostem) a on mě na to upozorní, co udělám? (jsa slušný člověk, samozřejmě)

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita
Métá?xestse Ohnéssese
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 250
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Pečky

Post by Métá?xestse Ohnéssese »

Kain wrote:Dovolím si rýpnutí - když někomu něco slíbím, on mi to dopředu zaplatí a já pak nemůžu dostát slovu (třeba i kvůli objektivním okolnostem) a on mě na to upozorní, co udělám?
.... odjedu na Kajmanské, Seychelské a jiné ostrovy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hó?ótóva nahtsevoneotse, nestseohkesáa? éveévanéhéme.
Hévéése
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by abaddon »

Kain wrote:Dovolím si rýpnutí - když někomu něco slíbím, on mi to dopředu zaplatí a já pak nemůžu dostát slovu (třeba i kvůli objektivním okolnostem) a on mě na to upozorní, co udělám? (jsa slušný člověk, samozřejmě)
klidek.... myslim si ze posledni slovo nepadlo... a dot y doby bych nedelal ukvapene zavery
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Kain »

Abaddon: udělá to, že na svůj web napíše "máme problém, mějte, prosím, strpení":-)

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by abaddon »

o co ti jde? mit tu informaci? nebo mit tu informaci u ni na webu?

bylo by to asi stastnejsi reseni, nicmene se ti ta informace dostala... napsal sem ji sms, odpovedela...
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Kain »

O nic, já už to vím od tebe, ale když jsem to hledal na netu, tak to tam neměli. A určitě si to objednává spousta lidí, co sem nechodí, takže by to bylo tak nějak vhodné. Já do nich neryju zas tak moc, chápu, že rozjeli hezký projekt a že můžou mít problém, ale myslím si, že by udělali lépe, kdyby to na sebe naprášili sami, všichni by si řekli, že se nic neděje a zkousli by to a počkali si. Jak má člověk jinak poznat, že to myslí dobře a že se na to jen tak nevykašlali?

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita
Müscha
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1243
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Chlumec nad Cidlinou/Praha/Mikulčice

Post by Müscha »

Kontakt na webu je, tak není problém se poptat když tě to zajímá.
Není Boha kromě Boha a Ježíš je jeho prorok.