2.ročník srazu LH

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain, Joe

Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec

Post by Wothan »

Slečna se culila seč mohla, ale pokusy dobýt náš dvorec cukrovou vatou se objevují každoročně a zatím odoláváme :wink:
User avatar
Vitous
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 494
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Tišnovská Nová Ves

Post by Vitous »

Zase by jste byli ve vatě... :wink:
Vitana sgt. Compagnies Franches de la Marine
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Post by Joe »

Jak jsem napsal - ta slečna nebyla až tak zcela mimo mísu. Vybrala zboží jako byli deky, dřevěné misky atd., čili podle mne tam nevadila. Nakonec i ten stánek byl ze dřeva a plátna, tak že tu bych neřešil. Kudlař měl ale zajímavé modely - mě to upřimně docela pobavilo než že by mne to naštvalo a myslím, že to tak asi vnímala většina. Každýmu totiš lezli z důlků oči :) Takové modely jsem fakt nikde neviděl, tak že to beru jako raritu, která se jen tak nevidí. Ony některé ty věci byli docela hezký - bohužel pro LH nepoužitelný. Jako dárek si to ale představit umím. Třeba pro trempa. Zub ho nakonec ukecal aby mu udělal něco dle jeho představ, tak že nakonec se do LH možná zapojí :wink:
Joe M.
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Post by Joe »

Zasa jsem to zakecal - jo s tou atorizací souhlasím. Já bych trhovce s LH zbožím dokonce docela uvítal. Mělo by to ale mít ty LH mantinely.
Joe M.
Métá?xestse Ohnéssese
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 250
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Pečky

Post by Métá?xestse Ohnéssese »

Kain wrote:Ale beze srandy, docela bych se na indiány a trappery dojel někam podívat, co je nejblíže HK?
Na poznání indošů vřele doporučuju corralové táboření (tam nás jezdí asi nejvíc) první celý týden v srpnu. Pokud byste někdo chtěl přijet jen na čumendu, tak maximálně první sobotu, kdy se staví a nemusíte být LH.
Jinak pro vážné zájemce, bederku a košili najdu a v týpí je místa taky dost... Takže byste si mohli užít "mayovku" in natura :mrgreen:
Hó?ótóva nahtsevoneotse, nestseohkesáa? éveévanéhéme.
Hévéése
Martin
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Český Brod

Post by Martin »

cinda wrote:ahojky,jsem ráda, že se vám na beaveru líbilo .... je sice pravda, že kvůli počtu lidí jsem byla ráda, když jsem stihla návštěvu našich hýzlíků .... ale doufám, že my jako barmanky a barmani jsme snad ostudu neudělali a že nás navštívíte i při dalších akcích .... Majda (Cinda), Jíťa, Ywann
Ten váš saloon vám můžou všichni jen závidět, je úžasnej. Akorát bych doporučoval upravit takové to křivé velké "křeslo". Nějak jsem si neuvědomil, že je o ten sloup opřeno asi úmyslně, důvěřivě jsem se posadil a vzápětí sletěl dozadu (naštěstí šikovně na hlavu).
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Post by Joe »

I ty :twisted: Já si na něm nabil čuňu v červenci :evil:
Joe M.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec

Post by Wothan »

To je ale zlomyslné! :twisted:
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Post by Joe »

Jo takhle je to :shock: programová likvidace vedoucích spolků, koukám napříč dobou :evil:
Joe M.
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno

Post by Spící Medvěd »

Dotaz do pléna zůčastněných. Kdo z Vás postrádá cínový pohárek a keramickou cca dvoulitrovou a ještě ke všemu hnědou lahev. Nechť se přihlásí u školníka, ehm pardon u mne :wink:
Martin
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Český Brod

Post by Martin »

Spící Medvěd wrote:Dotaz do pléna zůčastněných. Kdo z Vás postrádá cínový pohárek a keramickou cca dvoulitrovou a ještě ke všemu hnědou lahev. Nechť se přihlásí u školníka, ehm pardon u mne :wink:
Člověče, já jsem to už oželel. Přitom jsem si tu láhev kvůli její objemnosti tak oblíbil. Vozil jsem v ní meducínu nebo šláftruňk (naposledy slivovici). Jak jsem v noci spadl z toho vašeho "křesla", tak jsem byl rád, že jsem druhej den zabalil sám sebe a na detaily jsem jaksi zapomněl.
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno

Post by Spící Medvěd »

Vidíš, dobrým lidem se oblíbené věci nestrácí :badgrin:
Koncen října od 23.10. budou oni předmětové u mne na Kladně, dřív na město nejedu,tak že se můžem domluvit " na předání zboží :twisted: "
Jo, a ten pohárek je taky tvůj ?
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec

Post by Wothan »

Hmm tak z toho budu muset taky vyvodit, že i já jsem dobrý člověk...vida, to potěší :wink:
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec

Post by Wothan »

Máte nějaký nový fotky z LH srazu?
Martin
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Český Brod

Post by Martin »

Spící Medvěd wrote:Jo, a ten pohárek je taky tvůj ?
Taky můj.
Hlavně, že jsem se dopočítal všech zbraní a součástí zbroje.
Na Kladno si pak klidně naplánuju nějakou služební cestu a stavím se. Akorát snad svůj e-mail, kdybys mi poslal na: martin7009@seznam.cz


Vřelé díky

Broda Hrr!!