Larp HOW Hledáme spolupráci

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderator: Joe

Post Reply
User avatar
zoro
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 92
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Larp HOW Hledáme spolupráci

Post by zoro »

Jakožto zástupce LH pravěku a raného středověku, nemám mezi lidmi dělající American Civil war a colonisation příliš kontaktů, proto se na vás obracím tímto.

Ahoj,
s týmem zkušených organizátorů budeme pořádat v říjnu tohoto roku larp pro 30-40 hráčů http://howlarp.cz/. Tématem je stavba americké pacifické železnice, přímou inspirací je nedávno vzniklý seriál Hell on Wheels http://www.youtube.com/watch?v=dNtf088Oz0o Čtyřicet lidí bude po dva dny prožívat svůj život v malém železničním městečku v dobách po válce Severu proti Jihu. Celá hra je odvozena ze skutečného dobývání západu, lidí a jejich osudů a nezůstává pouze u westernového zjednodušení a klišé. Přesto se snažíme udělat hru zábavnou, aby docházelo ke konfliktům rasovým, politickým i osobním.

Co je výhodou? Můžete přijet hrát jako hráči, plnohodnotně si užít atmosféru a rozjet svůj životní příběh během dvou dní na stavbě železnice.
Můžete také přijet jako naši pomocníci a užít si určitou úlohu, kterou chcete hrát.

Hledáme pomoc lidí v living history a reenactment, kteří by byli ochotní nám pomoci zahráním vojáků, indiánů, obchodníků.
Můžeme nabídnout jídlo a místo pro ubytování nebo vaše stany a rádi zaplatíme cestovní náklady. Celý projekt hry děláme neziskově, nic z toho nemáme a účastnické poplatky hráčů zaplatí pouze realizaci hry samotné.
Skupinám i jednotlivcům můžeme nabídnout, že mohou po dobu hry například mít svůj vlastní tábor, dělat si vlastní program a pomoci nám v několika domluvených místech hry. (Například tedy můžete mít svůj vlastní indiánský tábor, vojenské ležení u městečka, které bude dokreslovat hru, ale kromě domluvených interakcí, nebudete zaměstnáváni samotnými hráči hry, takže se budete moci věnovat vlastním řemeslům, vojenským cvičením atd.)

Hledáme také nadšené lidi, kteří by se chtěli zapojit přímo do týmu a pomoci s uskutečněním akce.
Pro hru bychom chtěli co nejvíc dobových rekvizit, jejich propůjčení nám tedy nevýslovně udělá radost a pomůže (především kostýmy,repliky zbraní). Propůjčení věcí můžeme řešit i zálohově a po domluvě.

Za všechno budete mít naše díky a jistě i dobový zážitek, ale ani korunu honoráře, protože tohle je projekt nevýdělečný, který děláme z nadšení a trochu té romantiky.
Post Reply