nalez z ilegalniho vykopu

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain, Joe

User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

podle me by nejvic pomohlo kdyby se vedelo o tom cloveku jako takovem, nemusi mit zadnej "skraloup" ono by stacilo i kdyby byl v souvislosti s necim takovym treba i jenom obvinen, byt by mu nic neprokazali, protoze pokud by byl obvinen podruhy z tehoz tak uz to pak neco znamena... jenze to porad varime z vody
User avatar
KRAK
Nováček
Nováček
Posts: 11
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

...

Post by KRAK »

JURA:
Kraku,nějak ses v tom původně anonymním a teď skoro tvým známým "našel", kroutíš se jak červ a hájíš nehajitelné.....kšeftování s arch. nálezy by byla jen další přitěžující okolnost !!!
Je opravdu skoda, ze nemam ulozenou celou historii nasich emailu, zvlaste ten prvni byl z me strany dost peprnej. Cinnost, kterou tedy nejspis pravidelne vykonava, je svinstvo a jak rekl Ronsperk take zneucteni pamatek zesnulych, s cimz se musi vyrovnat predevsim on sam! Jako pritezujici okolnost beru pouze to, ze jsem prilis velky srab na to, abych ho sel udat ... zaroven me dost tizi pocit, ze beztrestne smejdi po hradistich, rabuje a pro budouci generace znacne stezuje poznani sve i nasi minulosti. Nepustim to rozhodne k ledu, poslu mu odkaz na tyto stranky, at se sem sam podiva, precte si to .... a zamysli se sam nad sebou. Navic Abaddon bude mit jeho IP ... od te doby to uz bude vas boj.
hawkwind
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 315
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by hawkwind »

No oni tyhle knížky jsou v zahraničí taky drahý. 40$ je dost na knihu i ve světě, ale prostě tady to hamounění mě se**.
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

Rab: asi te to nepotesi, ale precti si o cem pisou v platku jmenem reflex ktery se snazi uz delsi dobu tvarit jako seriozni periodikum...

http://reflex.cz/Clanek31237.htm
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Post by Wothan »

No toho bych se ve veřejném médiu fakt nenadál :evil:
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

konkretne u reflexu me to teda vubec neprekvapuje
User avatar
Rab
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 949
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Libomyšl (Beroun)
Contact:

Post by Rab »

Teda to je fakt drsný, zase nějakej omezenec, budu kontaktovat šéfredaktora, tohle hraničí s napomáháním k trestnému činu. Bohužel Reflex už dávno není tím co býval kdysi, bulvarizmus sežere všechno! Díky za upozornění.
Jinak abyste věděli, jak dopadl ten případ se Slovákem - napsal jsem jakýsi vysvětlující a varující dopis a poslal jej Krakovi aby jej přeposlal dál, ale Krakovi se to prý vrátilo že už adresa neexistuje... Krak to tedy alespoň vyvěsil na svém webu http://pohanstvi.net/inde.php?menu=detektor
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd
Contact:

Ke zdi

Post by Pampalíny »

Jako člověk, který k novinařině čuchl, tak vím že noviny (a Reflex obzvláště) sere na jakékoliv žaloby. Málokdy se totiž takové procesy vůbec dotáhnou do konce (pokud vůbec začnou). To je viz i JXD, který soustavně lže, navádí lidi ke drogám (osobně jsem léčil holku, kterou přivedl k drogám on), ale to je jen podobnost.
Přesto bych je žaloval, na nějaké rozhořčené dopisy se ti nejspíše ani neozvou. :cry:
awe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 331
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Post by awe »

Pampalíny: no to by mě zajímalo jak ji JXD přivedl k drogám? To jako osobně, nebo těmi svými články?
awe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 331
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Post by awe »

Hawkwind: ještě k těm (ne)vydávaným knihám. Jsme bohužel moc malej trh na vydávání spousty zajímavých věcí. Semtam se dá najít i někdo, kdo něco vydá, ačkoli ví, že to bude muset dotovat z toho co vydělá na nějakým brakovým "bestselleru," ale ruku na srdce - vydal bys za svý už jednou těžce vydřený prachy něco o čem bys věděl (nebo tušil), že ti to investici nevrátí? To je bohužel náš velkej problém. Pokud se člověk zabývá domácím prostředím o kterém toho ve světě moc nebude, tak to má o něco těžší. Já jakožto zájemce o indiány to mám snadnější, jelikož na americkém trhu je toho dostatek. akorát jsem se k tomu sám musel naučit anglicky :cry:
Příklad u nás: Nakladatelství Lidové noviny- vydávalo edici Dějiny národů (vyšli už Arméni, Etruskové, Středověká Francie,...), ale kvůli její ztrátovosti jí museli stopnout v půlce a na "moje" Irokéze se už nedostalo :evil:
User avatar
Mokohtavenotaxe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ústí nad Labem
Contact:

Post by Mokohtavenotaxe »

awe wrote: Příklad u nás: Nakladatelství Lidové noviny- vydávalo edici Dějiny národů (vyšli už Arméni, Etruskové, Středověká Francie,...), ale kvůli její ztrátovosti jí museli stopnout v půlce a na "moje" Irokéze se už nedostalo :evil:
V této edici byli ziskoví pouze Cikáni. Vše ostatní se dotovalo a takový měli již prakticky nastavený záměr. Například Šajeni - náklad 2000 kusů, zisk v případě absolutního prodeje 10000,- :shock: Takže když si to spočítáš, tak výdělek by jim přineslo až posledních 40 kusů.
Tato edice je potom vázána na zisky nakladatelství a ty když poklesnou tak se něco musí omezit. Jo a nemalý vliv na vydávání této edice mají i lidé, kteří za ní stojí. Co mám poslední info, tak odpovědný redaktor (této edice) - Š. Kosík z LN odešel. Sice prý pro ně externě ještě něco dělá, ale asi tam již svou budoucnost nevidí.......
awe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 331
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Post by awe »

To jsem se snažil napsat - že jde často o projekty neziskové a je potřeba si uvědomit, že od nakladatele je to vpodstatě dobročinnost závislá na nadšencích.
Nevím jak vy, ale já osobně bych svý prachy do něčeho odkud se mi nevrátí nestrkal....což bude asi taky zapříčiněný tím, že žádný nemám :p
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd
Contact:

Post by Pampalíny »

awe wrote:Pampalíny: no to by mě zajímalo jak ji JXD přivedl k drogám? To jako osobně, nebo těmi svými články?
No nepatří to sem ale obojí. Nejen jako vzor, ale také v osobních dopisech. Nepřál bych ti vidět jak chudák dopadla.

Neziskovost vydavatelství. Já tu edici kupoval, alespoň z části (Cikány mám myslím taky). A její docela škoda. Ovšem dnes je na jednu stranu hodně knih obecně zaměřených a na druhou minimum odborných a faktografických.
Rodgir de Maille
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 240
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: 48°46'5.627"N, 16°53'20.687"E

Post by Rodgir de Maille »

Jak to dopadlo s tím slovákem? :?:
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

nijak, nezname identitu
Post Reply