Psací potřeby

Moderators: El Cid, Brant, MarcusIV, LiborZ

Post Reply
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Psací potřeby

Post by Brant »

Pár obrázků kalamářů, další jsou schované pod odkazy hned v prvním příspěvku v diskuzi "Zajímavé odkazy".
kalamare.jpg
kalamare1.jpg
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Psací potřeby

Post by Brant »

kalamar_s_brkem.jpg
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
Evžen
Nováček
Nováček
Posts: 1
Joined: Sun 05. May, 2013 12:21

Re: Psací potřeby

Post by Evžen »

Na pohled to vypadá to moc pěkně, ale kdbych to měl používat místo modrení propisky, tak by mě asi kleplo.
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Psací potřeby

Post by Brant »

Evžen wrote:Na pohled to vypadá to moc pěkně, ale kdbych to měl používat místo modrení propisky, tak by mě asi kleplo.
Tak to máš kliku, že to používat nemusíš. Ten komerční odkaz jsem ti smazal. Asi sis spletl web.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
Timofejič
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 512
Joined: Mon 15. Feb, 2010 15:42

Re: Psací potřeby

Post by Timofejič »

My to nepoužíváme místo propisky, my si to strkáme do prdele. Propisku vlastně taky. A jestli nás budeš takhle vopruzovat, strčíme si tam i tebe.
Zmrd býlím!
Post Reply