Psací potřeby

Moderátoři: LiborZ, Brant, MarcusIV, El Cid

Odpovědět
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel

Psací potřeby

Příspěvek od Brant » pon 13. pro, 2010 13:12

Pár obrázků kalamářů, další jsou schované pod odkazy hned v prvním příspěvku v diskuzi "Zajímavé odkazy".
kalamare.jpg
kalamare1.jpg
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)

Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel

Re: Psací potřeby

Příspěvek od Brant » stř 15. pro, 2010 23:58

kalamar_s_brkem.jpg
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)

Evžen
Nováček
Nováček

Příspěvek od Evžen » ned 05. kvě, 2013 14:23

Na pohled to vypadá to moc pěkně, ale kdbych to měl používat místo modrení propisky, tak by mě asi kleplo.

Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel

Příspěvek od Brant » ned 05. kvě, 2013 22:20

Evžen píše:Na pohled to vypadá to moc pěkně, ale kdbych to měl používat místo modrení propisky, tak by mě asi kleplo.
Tak to máš kliku, že to používat nemusíš. Ten komerční odkaz jsem ti smazal. Asi sis spletl web.

Timofejič
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel

Příspěvek od Timofejič » pon 06. kvě, 2013 9:36

My to nepoužíváme místo propisky, my si to strkáme do prdele. Propisku vlastně taky. A jestli nás budeš takhle vopruzovat, strčíme si tam i tebe.
Zmrd býlím!

Odpovědět