Pravidla - diskuze

Moderators: El Cid, Brant, MarcusIV, LiborZ

Post Reply
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Pravidla - diskuze

Post by Brant »

Pokud jsou nějaké dotazy nebo připomínky k výstrojním a výzbrojním pravidlům Huljajpolského kureně, tak sem s nimi.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
vlk.kh
Nováček
Nováček
Posts: 9
Joined: Thu 11. Feb, 2010 14:49
Location: Kutná Hora

Re: Pravidla - diskuze

Post by vlk.kh »

Privit Brante...no, dotazy ani tak neeee, ale po přečtení pravidel jsme se s klukama jednohlasně usnesli, že odstupujeme. Nechceme si přešívat boty a další věci jenom proto, že před nějakým rokem byli ještě v pohodě a teď se nelíbí. Žádný spor, na nastavení pravidel máte stoprocentní právo a je chválihodné to posouvat dál, ale my opouštíme rozjetý vlak a přejeme hodně zdaru :)

User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Pravidla - diskuze

Post by El Cid »

:( To mě mrzí kamarádi...Tohle je špatná zpráva pro nás všechny. Nastavení pravidel nebylo k tomu, aby někoho odradilo, ale naopak, aby celá myšlenka se pozvedla k lepšímu. Mě osobně jsou některá pravidla také trochu proti srsti, ale co jsme si odsouhlasili to máme. Snažíme se to dělat co nejlépe, ale také nikoho do toho nenutíme. Kdo chce jezdit s naší partičkou, tak by se měl snažit dodržovat tyto pravidla.Nikoho k ničemu nenutíme...Mě je osobně velice líto, každého koho to odradilo a chápu, že jste do toho hodně vložili a ted je to k ničemu. Bohužel tak to máme uplně všichni. Je to holt daň za tzv. průkopnictví v tomto období... :doubt:
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
User avatar
vlk.kh
Nováček
Nováček
Posts: 9
Joined: Thu 11. Feb, 2010 14:49
Location: Kutná Hora

Re: Pravidla - diskuze

Post by vlk.kh »

Jak jsem psal, kamaráde. Přejeme mnoho dalších úspěchů a štěstí v této činnosti a bití proradných Lachů :)

Post Reply