BAZAR - prodám, sháním

Moderators: El Cid, Brant, MarcusIV, LiborZ

User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by Brant »

Jestli ti jde jenom o ocílku, tak vřele doporučuju Huga Vobořila.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by El Cid »

Radovan wrote:moc pěkný co za to
i když mě by stačila jen to křesadlo (jako to železo) zbytek už bych nějak dodělal
To je individuální. Cenu nevím. Já si to vyráběl sám. Takže nejsem schopen říct. Ale zavolej mu a přeptej se ho. To tě bude stát, jen telefon.
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

DÝMKY

Post by El Cid »

Kamarádi domluvil jsem se s Kryštofem na výrobě kozáckých dýmek. Sehnal jsem pec, takže můžeme začít vyrábět. Cena dýmky s troubelí dle vlastního výběru (prosím dodat originál podle kterého chcete udělat kopii) bude dle náročnosti 350-400,-
Chceme začít příští týden, tak jestli máte nějakou vybranou pošlete mi fotku a já to předám dám.
Zatím je zamluvená tato. Proto ji berte za zamluvenou.
Honza Vlasák 2x
Cid 1x
Má 1.jpg
Má 1.jpg (57.47 KiB) Viewed 8441 times
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by El Cid »

Pro vysvětlenou, klacík, troubel, náústek je to samé. Cena za dýmku je 350 - 400,- dle složitosti dýmky.
První várka dýmek je hotová. Jen jí vypálit. Jestli budete chtít nějaké konkrétní co si vyberete, nebo si vezmete z těch co už hotové je na vás.
Jen Vás poprosim. Vyberte si co nejrychleji. V příštím týdnu bych to rád nechal vypálit, tak at tam nechodí 10x.
Na první fotce originál pak Kryštofova kopie, která ale ještě není dokončená. Ještě se bude leštit atd.
K dřevěné dýmce. Kryštof, ji vyrobí z ořechu. Má na to vhodný kořen. Takže kdo ji chcete ozvěte se.
1.jpg
1.jpg (57.47 KiB) Viewed 8389 times
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by El Cid »

Privit kamarádi, na Aukru se objevili nové dva ruské dělostřelecké kynžály.
Vím, že ho scháněl Karel a ještě někdo.
První je sčíslovaný
http://aukro.cz/show_item.php?item=3012387230

http://aukro.cz/show_item.php?item=3012396530
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by El Cid »

Dýmky volné hotové.jpg
Privit kamarádi, máme tady nějaké volné dýmky k prodeji. Cena je 400,- Ty co jsou na obrázku jsou volné. A jestli nějakou budete chtít? Tak dejte vědět.
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno
Contact:

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by Kain »

Ještě jsou volné?

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita
User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by El Cid »

Aloha, volne jeste jsou. Zavolej Krystofovi 724595640.
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Drevo na muskety

Post by El Cid »

20130602_190327.jpg
Pratele nabizim k prodeji drevene (orechove,dubove) polotovary k musketam.Cena je za dub 1000-1200,- a za orech 1500,-.Pri rychlem jednani mozna sleva. Zatim jich 10kusu. Drevo je nekolik let vyschle bez prasklin. Kontakt na Lucii 605134725.
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
User avatar
bohun
Nováček
Nováček
Posts: 46
Joined: Wed 14. Aug, 2013 16:45

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by bohun »

Ahoj bratři kozáci. Prosím dá se sehnat ještě nějaká kozácká dýmka. Mám zájem. Díky Bohun.
User avatar
LiborZ
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 3139
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: České Budějovice

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by LiborZ »

Čteš to?
Nalivajko - náčelník proviantní služby
User avatar
bohun
Nováček
Nováček
Posts: 46
Joined: Wed 14. Aug, 2013 16:45

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by bohun »

Čtu a chci vědět jestli jsou ještě k mání. Ono půl roku od nabídky je docela dlouho.To je celé.
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by Brant »

Zavolej Kryštofovi a zeptej se ho. Číslo je o pár příspěvků výš.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
bohun
Nováček
Nováček
Posts: 46
Joined: Wed 14. Aug, 2013 16:45

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by bohun »

Díky.
User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: BAZAR - prodám, sháním

Post by El Cid »

Pár luntových pistolí na Aukru. Nic zásadního, ale cena dobrá.

http://aukro.cz/doutnakove-pistole-i3745105874.html
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
Post Reply