Zajímavosti

Moderators: El Cid, Brant, MarcusIV, LiborZ

User avatar
Knecht
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 6696
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Zajímavosti

Post by Knecht »

Už nějakou dobu pozoruju, že řada lidí píše Kozák s velkým K. Opravte mě jestli se mýlím, ale podle mě k tomu v češtině není žádný důvod. Kozák je obecné označení příslušnosti k určitému vojenskému (v případě Záporožců snad můžeme říct spíš vojensko-společenskému) stavu, tj. nejde ani o vlastní jméno, ani o národnost. Taky nepíšeme Dragoun nebo Legionář.
V listě ze dne 21. února 1621 takto jsou kozáci líčeni: ..."Bůh pomož tam, kam tato sběř přijde!"
***
Zakázková výroba historických replik: http://customhistory.cz/
User avatar
PetrMáša
Nováček
Nováček
Posts: 10
Joined: Tue 25. Jan, 2011 16:20

Re: Zajímavosti

Post by PetrMáša »

Sorry, kozáku :-)
User avatar
Knecht
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 6696
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Zajímavosti

Post by Knecht »

To nebylo míněno na tebe, ačkoli jsi to myslím taky tak psal. To bylo opravdu všeobecné.
V listě ze dne 21. února 1621 takto jsou kozáci líčeni: ..."Bůh pomož tam, kam tato sběř přijde!"
***
Zakázková výroba historických replik: http://customhistory.cz/
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Zajímavosti

Post by Brant »

Taky pořádně nevím jestli psát kozák, nebo Kozák. Onehdá jsem narazil na článek, který pojednával o genocidě Rusů na Kozácích. Šlo o to, že Rusové prohlašovali, že se nejednalo o genocidu, protože kozák je pouze označení stavu a nikoliv národa či národnostní menšiny. A Kozáci zase tvrdili, že oni jsou jasně definovaným etnikem a tedy se o genocidu jednalo... A teď babo raď, protože přece dobře víme, že mezi k(K?)ozáky byli přijímáni i příslušníci jiných národů. Osobně se mi víc líbí varianta "kozák", ale třeba je to špatně. Obdobně taky nevím, jestli vojsko bylo Záporožské, nebo záporožské. Sázel bych podle pravidel na druhou variantu, ale občas narážím na velké Z (ostatně v titulku pod tím příměřím Jana Kazimíra jsem taky napsal Záporožské vojsko).
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
Kaput
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 110
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ostrava-Praha

Re: Zajímavosti

Post by Kaput »

Kozák podle českého pravopisu určitě s malým. Pokud nechceš nějak velebit "Kozácký národ", pak s velkým. Je to spíš věc názoru než pravopisu. Pokud si myslíš, že jde o národ a ne, o stav, tak s velkým. Ale podle mě to národ není, tak se budou muset spokojit s malým. Ale uřčitě někteří autoři budou psát s velkým a obhájí si to. Stejný problém je žid/Žid. ČR je uznává jako víru, ale oni se čast považují za národ a píšou s velkým. To jen tak na příklad, že kozáci v tom nejsou sami. :-)
A s tím záporožským budeš mít s malým, když máš na mysli typ vojska. A s velkým, když máš na mysli název "Záporožské vojsko" jako vlastní jméno vojska. Takže bych to asi psal podle kontextu.
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Zajímavosti

Post by Brant »

Další banda, co nafotila Repina.
volkov%20408_2.jpg
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
Dlouhán
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2132
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Re: Zajímavosti

Post by Dlouhán »

A není to reklama na "medovou s pepřem"? Ta na originále určitě není. :)
User avatar
Knecht
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 6696
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Zajímavosti

Post by Knecht »

No, při bližším pohledu to opravdu působí tak trochu lacině - damaškové kaptany, týpek napravo má šavli zastrčenou za šerpou. Ví někdo co jsou ty divné bijáky(?) na stole?
V listě ze dne 21. února 1621 takto jsou kozáci líčeni: ..."Bůh pomož tam, kam tato sběř přijde!"
***
Zakázková výroba historických replik: http://customhistory.cz/
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Zajímavosti

Post by Brant »

Knecht wrote:No, při bližším pohledu to opravdu působí tak trochu lacině - damaškové kaptany, týpek napravo má šavli zastrčenou za šerpou. Ví někdo co jsou ty divné bijáky(?) na stole?
Asi nahajky na slony.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
Czernozub
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 100
Joined: Wed 22. Dec, 2010 19:04

Re: Zajímavosti

Post by Czernozub »

Tygrobijka? :badgrin:

Utrpení je ten nejrychlejší kůň na cestě k poznání.
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Zajímavosti

Post by Brant »

Našel jsem zmínku o tom, že v pevnostech byly speciálně pro vojsko pěstované tyto léčivé byliny: bolehlav, kopřiva, cibule, česnek, křen. Ze stromů pak hlavně lípa kvůli květu a bříza kvůli listům. Dle všeho je pak kozáci fasovali, když táhli do pole. A když se objevil mor, vyšel pro vojáky dekret o povinném užívání česneku, cibule, křenu a vína a octu ředěného vodou. Voda se taky čistila louhováním uhlíků. Taky se tam píše, že felčaři fungovali zároveň jako holiči.

Ad uhlí: Pokud šlo o dřevěné uhlí, mohla to být takzvaná aktivní forma, která má schopnost adsorbovat (navázat na sebe) různé sajrajty (např. čpavek, ionty kovů apod.). Takže to do jisté míry mohlo i fungovat.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
User avatar
Knecht
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 6696
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Zajímavosti

Post by Knecht »

Jak se vlastně docílí té "aktivace"? Pokud vím, filtry z aktivního uhlíku se používaly už v první svétové v gasmaskách a údajně to byl vynález jakéhosi ruského doktora.
Ocet se objevuje v různých protimorových opatřeních častěji, o jeho účinku nemám tušení (tedy o protimorovém, o účinku na sebe vím - je mi z toho smradu na blití)
V listě ze dne 21. února 1621 takto jsou kozáci líčeni: ..."Bůh pomož tam, kam tato sběř přijde!"
***
Zakázková výroba historických replik: http://customhistory.cz/
Královák
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 57
Joined: Mon 12. Oct, 2009 11:40

Re: Zajímavosti

Post by Královák »

Nevím jestli je to účinné, ale v době Kyrrila u mne v lese dělali cikáni a ti se potírali jablečným octem proti komárům a muchničkám.
User avatar
El Cid
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 997
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Re: Zajímavosti

Post by El Cid »

Ocet je slabá kyselina. Prý je silnější než mravenčí, tak se používá na zmatení cestiček od mravenců. Když vám do baráku lezou mravenci, tak to místo umyjete octem a oni už necítí předešlou pachovou stoupu prvního mravence. Mě to fungovalo. Jináč ocet je super záležitost. Mohli bychom ho udělat v polních podmínkách. Už jsme o tom mluvili hodněkrát.
Dá se jednoduše vyrobit: rožhavené železo do vína urychlí kvasný proces,nebo chleba namočený do vína a následné sušení a opětovné máčení chleba.Víno zkvasí a udělá se ocet.To způsobuje kvásek v tom chlebu. Prý se to tak dělalo na cestách. Libor má návod v knížce co jsem mu koupil.
,,Zachraň mne, Bože, od přátel, s nepřáteli  pak vypořádám se sám".Hejtman záporožského vojska Bohdan Chmelnický
User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Re: Zajímavosti

Post by Brant »

Uděláme ocet a potřeme tím Knechta. O zábavu na večer bude postaráno :mrgreen:

Jinak k tomu aktivnímu uhlí jsem našel tohle:

Aktivní uhlí se mùže vyrábìt z každé uhlíkaté látky.
Např.:
- z kokosových skořápek
- z kamenného uhlí s extrémně nízkým obsahem popelu
- ze dřeva.
Výroba aktivního uhlí z nepórovitých uhlíkatých materiálù se nazývá aktivace. Při aktivaci vzniká mikrokrystalický uhlík a velké
množství rùzně velkých pórù. Rozeznáváme dvě hlavní výrobní metody:
- aktivace v plynné fázi: s vodní párou při teplotách 700 - 1000 °C pùsobí částečná oxidace uhlíkatých látek. V surovině se tak
vytváří požadovaná struktura pórù.Takto vznikají jemně pórovité druhy aktivního uhlí.
- chemická aktivace: na surovinu se pùsobí dehydratačním činidlem (chlorid zinečnatý nebo kyselina fosforečná) a při zahřívání
na 400 - 600 °C se aktivuje. Tímto vznikají širokopórovité druhy aktivního uhlí, které jsou vhodné pro odbarvování.
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
Post Reply