Libušín

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: Maršálek, Bestian, Heinrich von Rheinhausen

Post Reply
User avatar
Bohuslav
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 654
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Teplice/Praha
Contact:

Libušín

Post by Bohuslav »

Pozdě, ale kdo jedete na libušín?
Image V ničem, co vykládám, si nečiním nárok na vymezení pravdy, ale pouze vymezení vlastního názoru.Abélard
Kateřina_z_Landštejna
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 431
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by Kateřina_z_Landštejna »

Jestli jedeš z Prahy, tak buď v cca 15:00 na Dědině Praha 6), u Billy. Nějak tě snad přibalíme :wink:
Jedu do Prahy v půl druhé, tak se do té doby ozvi, zda ano či ne!
Volo, multum, statim!
User avatar
Bohuslav
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 654
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Teplice/Praha
Contact:

Post by Bohuslav »

ĎAKUJEM TI VŘELE , ale razám vlastů cestou. Zorry sú málo slowák.

Budu se těšit. bratr Bohuslav i se služebníkem.
Image V ničem, co vykládám, si nečiním nárok na vymezení pravdy, ale pouze vymezení vlastního názoru.Abélard
Kateřina_z_Landštejna
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 431
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by Kateřina_z_Landštejna »

:lol:

Tak večer dovi :wink:
Volo, multum, statim!
Kateřina_z_Landštejna
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 431
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by Kateřina_z_Landštejna »

Prosím administrátora sekce o smazání tohoto již neaktuálního tématu.
Děkuji.
Volo, multum, statim!
User avatar
Bohuslav
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 654
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Teplice/Praha
Contact:

Post by Bohuslav »

Zrovna jsem zde chtěl vyzdvyhnout pána ze Špernaku, neb na fórum ceskyserm.cz se mi nechtělo psát.
Nejlepší akce z Libušína, když mi pán ze Špernaku mě pozval k sobě do stanu, usadil mě , pohostil mě a omyl mi nohy, stejně tak jako Ježíš omyl nohy apoštolů po poslední večeři, stejně tak to přikazuje benediktova řehole všem opatům, aby tak učinili příchozím poutníků co dorazí do kláštera. Opravdovu dokonalé. Děkuji moc za nezapomenutelný okamžik.
Image V ničem, co vykládám, si nečiním nárok na vymezení pravdy, ale pouze vymezení vlastního názoru.Abélard
User avatar
JARWIKS
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 613
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Jarošov-UH/Brno/ValMez/Archeoskanzen Modrá
Contact:

Post by JARWIKS »

Bohuslav wrote:Zrovna jsem zde chtěl vyzdvyhnout pána ze Špernaku, neb na fórum ceskyserm.cz se mi nechtělo psát.
Nejlepší akce z Libušína, když mi pán ze Špernaku mě pozval k sobě do stanu, usadil mě , pohostil mě a omyl mi nohy, stejně tak jako Ježíš omyl nohy apoštolů po poslední večeři, stejně tak to přikazuje benediktova řehole všem opatům, aby tak učinili příchozím poutníků co dorazí do kláštera. Opravdovu dokonalé. Děkuji moc za nezapomenutelný okamžik.
Máš štěstí že jsem tam nebyl, on by to Špernak udělal i tak, ale pak bych si tě někde venku já opilý spletl s drnem mé úrovně :badgrin:

Nicméně, věřím, že muselo jít o prožití neopakovatelných chvil k mentálnímu přiblížení oné doby. :wink:
"Nesnažte se opít trpaslíka notorika a do mrtva se zpijte jen tehdy, když je na blízku někdo, kdo vás může pohřbít."
User avatar
Bohuslav
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 654
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Teplice/Praha
Contact:

Post by Bohuslav »

chudí a nemocní jsou mí přátelé, činilo by mi neskutečnou radost, že by ses mě spletl s drnem.
Image V ničem, co vykládám, si nečiním nárok na vymezení pravdy, ale pouze vymezení vlastního názoru.Abélard
User avatar
Ronšperk
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 693
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Mýto
Contact:

Re:

Post by Ronšperk »

JARWIKS wrote:
Bohuslav wrote:Zrovna jsem zde chtěl vyzdvyhnout pána ze Špernaku, neb na fórum ceskyserm.cz se mi nechtělo psát.
Nejlepší akce z Libušína, když mi pán ze Špernaku mě pozval k sobě do stanu, usadil mě , pohostil mě a omyl mi nohy, stejně tak jako Ježíš omyl nohy apoštolů po poslední večeři, stejně tak to přikazuje benediktova řehole všem opatům, aby tak učinili příchozím poutníků co dorazí do kláštera. Opravdovu dokonalé. Děkuji moc za nezapomenutelný okamžik.
Máš štěstí že jsem tam nebyl, on by to Špernak udělal i tak, ale pak bych si tě někde venku já opilý spletl s drnem mé úrovně :badgrin:

Nicméně, věřím, že muselo jít o prožití neopakovatelných chvil k mentálnímu přiblížení oné doby. :wink:
S tím drněním to nepřeháněj. I tupec tupý v poli narozený by se bál vložit na služebníka Kristova ruku, či klacek. Rozhodně více než namyšlený oostruhovaný páprda v sedle. :biggrin:
Honor supra Vitam! Image
Post Reply