Turniej w Czersku

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: Maršálek, Bestian, Heinrich von Rheinhausen

User avatar
MadHamster
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 63
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Havířov
Contact:

Post by MadHamster »

melkel wrote: Keine ahnung. Bližší info za týden, ale předpokládám, že v tom pod Varšavou.
A překladatele nepotřebuju, jsem Prajzák :twisted:
Oh really? Tak proč ses na předposledním WB bavil s kangurem anglicky? :mrgreen:
"Heresy is like a garden weed, it won't stop feeding until you... BURN THE WHOLE DAMN GARDEN WITH A FLAMER, BURN IT, BURN IT TO HELL!!!!!" "Is there a wittle puppy in the garden? ITS A DAEMON! BURN IT!"
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by melkel »

Protože já jejich polštině rozumím, ale oni mojí ne, komiku :p
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Post by Wothan »

Což je ovšem fakt, na který mne upozornil už kdysi nějaký Polák na Legnici - že oni nám rozumí hůř než my jim. Mě se to zdálo nesmyslné, ale už mi jich to od té doby říkalo vícero.

Jinak mě zajímá hlavně datum, abych se podle toho zařídil, mám strašně málo dovolené a i z té mi ukusuje zaměstnavatel kdy se mu zlíbí, tak musím dost vážit kdy a kam pojedu - loni dostalo přednost Bulharsko s legií, letos bych rád jel do Polska! Dal jsem přes zimu do kupy nové vybavení, tak to aspoň někde vyvětrám.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
User avatar
MadHamster
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 63
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Havířov
Contact:

Post by MadHamster »

Wothan wrote:Dal jsem přes zimu do kupy nové vybavení, tak to aspoň někde vyvětrám.
Což mi připomíná že si musím konečně nechat udělat tu vlněnou tuniku, ať nedopadnu jak posledně :mrgreen:
"Heresy is like a garden weed, it won't stop feeding until you... BURN THE WHOLE DAMN GARDEN WITH A FLAMER, BURN IT, BURN IT TO HELL!!!!!" "Is there a wittle puppy in the garden? ITS A DAEMON! BURN IT!"
User avatar
MadHamster
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 63
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Havířov
Contact:

Post by MadHamster »

melkel wrote:
MadHamster wrote:Czersk v Mazovsku, nebo Pomoří?

Btw...nepotřebuješ překladatele? :mrgreen:
Keine ahnung. Bližší info za týden, ale předpokládám, že v tom pod Varšavou.
A překladatele nepotřebuju, jsem Prajzák :twisted:
Tak co nebo co s tím infem příští týden? :p
"Heresy is like a garden weed, it won't stop feeding until you... BURN THE WHOLE DAMN GARDEN WITH A FLAMER, BURN IT, BURN IT TO HELL!!!!!" "Is there a wittle puppy in the garden? ITS A DAEMON! BURN IT!"
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by melkel »

Takže finální informace:
turnaj v Czersku pod Varšavou bude od 1. do 3. května. Datace a organizace podobná té v Ilze, předpokládají trochu méně a lidí a trochu více boje :-)
Kdo si chce tedy zabouchat v Polsku, sem s příhláškami!
Účastníci:
Jiří z Holohlav
MadHamster
Melkel

Edit:
ideální časový plán by byl vyjet busem ve čtrtek večer, jet přes noc, ráno v pátek dojet, pak se bavit, a následně se v neděli v poledne sebrat a jet zase zpátky.
Můžeme si objednat spací autobus, ale cena bude kolem 60 000,-. Tzn. že při 20 lidech by to vyšlo na 3 000 na jednoho, což je přibližně cena za benzín na cestu tam a zpátky jedním autem. S výrazně vyšším pohodlím a časovou úsporou jednoho dne dovolené. Popřemýšlejte, jestli byste jeli.
Last edited by melkel on Tue 24. Mar, 2009 15:34, edited 2 times in total.
Jiři z Holohlav
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 339
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Rumburk

Post by Jiři z Holohlav »

Už si mě piš.Ale po vlastní ose.
Smrt je smyslem života.
User avatar
MadHamster
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 63
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Havířov
Contact:

Post by MadHamster »

NO zatím nás moc není, máš ještě nějaké přihlášené Melkele?
"Heresy is like a garden weed, it won't stop feeding until you... BURN THE WHOLE DAMN GARDEN WITH A FLAMER, BURN IT, BURN IT TO HELL!!!!!" "Is there a wittle puppy in the garden? ITS A DAEMON! BURN IT!"
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by melkel »

Křečku, co myslíš? Nikdo další tam není napsaný, lze tedy předpokládat, že nikdo další se mi ztatím nepřihlásil najisto.
Jiři z Holohlav
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 339
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Rumburk

Post by Jiři z Holohlav »

Blbý je,že je to týden po Libušíně,kde si Vrcholní hodlají užít formací.Bude to chtít osvětu v románských kruzích.
Smrt je smyslem života.
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by melkel »

Já vím, a vzhledem k tomu, že na Bušíně budou i Románci, sehnat lidi nebude snadné. Ale snad dáme dohromady alespoň 2-3 auta :-)
Jiři z Holohlav
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 339
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Rumburk

Post by Jiři z Holohlav »

Alespoň na hrad.Ten je takový poklidný. :biggrin:
Smrt je smyslem života.
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by melkel »

:-) No, uvidíme, jestli stačím dát dohromady zboj. Ale obávám se, že ne :-(
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Post by Wothan »

Jak je to s časem? Kdy by se vyjíždělo a kdy vracelo zpátky? Začínám mít velmi vážné problémy s dovolenou - nejdřív nám THP zkrouhli pátky (ačkoli výroba jede) a když naši páni vrcholoví manageři konečně zjistili co jim říkáme pořád - že laboratoř nestíhá a padá na hubu, chtěj po nás teď naopak dělat nejlépe i v sobotu abychom to dohnali. Výsledek je, že máme embargo na dovolené (projde tak max. den z nějakých vážnějších důvodů a ten si asi budu vybírat kvůli dřevu co dovezou na hrad ve všední den) - až do konce dubna a dál se prý teprve uvidí :evil: Podělaná krize....navíc v automobilkách... takže kolik dovolené bych hypoteticky potřeboval zařídit?
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by melkel »

Podle toho, jak se pojede. Vychází to na jeden den ideálně, dva dny max. Cesta tam je na 11 hodin, takže pokud se nejde přes noc, musí se vyjíždět ve čtrtek kolem poledne.
Post Reply