Středověká vzdělanost

Duchovno, víra, věda, umění

Moderators: Maršálek, Bestian, Heinrich von Rheinhausen

Eifel
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 78
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Eifel »

Asi by nešlo vámi zmiňovanou kapitolu " Rytíř "nascenovat a někde vyvěsit? :wink:
User avatar
maser
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 276
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Jindř. Hradec
Contact:

Post by maser »

Eifel wrote:Asi by nešlo vámi zmiňovanou kapitolu " Rytíř "nascenovat a někde vyvěsit? :wink:
To máš opravdu takovou fobii z knihoven? :badgrin:
I smrt před mužem často prchla! Heslo 310. československé stíhací perutě RAF, 1940
http://silva-nortica.blog.cz/
Andre
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Post by Andre »

Eifel wrote:Asi by nešlo vámi zmiňovanou kapitolu " Rytíř "nascenovat a někde vyvěsit? :wink:
Hele, nebuď línej a zaskoč si do nejbližší knihovny....
Nascanovat to a pověsit trvá asi takpětkrát dýl, než když zvedneš zadnici od kompu a někde (od někoho) si to půjčíš.
Eifel
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 78
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Eifel »

Jen mně to přišlo rychlejší, Studuji při práci a tak jsem to viděl jako snažší řešení dané situace.
User avatar
JARWIKS
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 613
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Jarošov-UH/Brno/ValMez/Archeoskanzen Modrá
Contact:

Post by JARWIKS »

Eifel wrote:Jen mně to přišlo rychlejší, Studuji při práci a tak jsem to viděl jako snažší řešení dané situace.
To sice možná jo, ale jen pro tebe. Třebas já bych muset sehnat foták s stativem, což mi pár dní zabere. Nebo skenovat asi jednu hodinu, kterou bych mohl studovat. Zatímco takhle si to v rozumnýczh knihovnách obědnáš přes net. katalog a dojdeš si rovnou do studovny popř. okopíruješ.

Budu zlé, ale kurva tadyk spousta lidí studuje při práci nebo jen studuje... a maká na vybavení atd. prostě je to pro nás hrozná ztráta času pitomostí co si zvládne obstarat snad každý člověk, kor když má citaci... takže padej pro to něco udělat sám a nečekaj na holuby do huby. :wink:
Last edited by JARWIKS on Tue 04. Nov, 2008 18:08, edited 1 time in total.
"Nesnažte se opít trpaslíka notorika a do mrtva se zpijte jen tehdy, když je na blízku někdo, kdo vás může pohřbít."
User avatar
JARWIKS
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 613
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Jarošov-UH/Brno/ValMez/Archeoskanzen Modrá
Contact:

Post by JARWIKS »

Heh, můj 666 příspěvek byl, myslím docela aj povedený :twisted: :twisted: :twisted:
"Nesnažte se opít trpaslíka notorika a do mrtva se zpijte jen tehdy, když je na blízku někdo, kdo vás může pohřbít."
Eifel
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 78
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Eifel »

No dobře, v pátek si tam zajdu.
Post Reply