Skoby místo šípu v luku?

Vojenství a vše co s tím souvisí

Moderators: Maršálek, Bestian, Heinrich von Rheinhausen

User avatar
Bohuslav
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 654
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Teplice/Praha
Contact:

Post by Bohuslav »

Wothan :badgrin:

Ostrov1:Já nejsem archeolog a tak mi tedy představivost nechybí a tu máš můj posudek-

"Já bych v tom viděl masivní háček na nějaké vel ryby, nodyť dřív tu bylo moře, ne?"

"Jo a ten hrot je taky na rybolov a viděl jsem na to nějaké obrázky v jedné cestopisné show na Primě. "
Image V ničem, co vykládám, si nečiním nárok na vymezení pravdy, ale pouze vymezení vlastního názoru.Abélard
narvek
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 281
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kostelní Radouň/Praha
Contact:

Post by narvek »

přesně tak, fantazírovat se dá v plkárně, zamknout a wipe!
Ken o cukamu nakereba omoru koto ga dekinai.
Ken o cukami nagara daku koto ga dekinai.

Support your local kendo team: http://www.youtube.com/watch?v=a_v3eQKNIDM
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Post by Wothan »

Tak kamaráde, zatím jsme byli slušní a to i k tobě jakkoli nechápeš že to co děláš je špatné. Když pominu fakt že se tu snažíš omlouvat své detektorářské zásahy tam kde si ty pouze MYSLÍŠ, že nic cenného není, těžko pominu že tohle není server o bezduchém fantasírování - můžeme se bavit o spekulacích a často to děláme, ale ten kdo spekuluje musí své úvahy něčím podložit. Musí uvést z čeho vychází apod. Ty jen bohapustě blábolíš a ještě chceš aby tvoje hloupé teorie někdo ověřoval v praxi - nebo jsi natolik velký hlupák že nechápeš co se stane když se pokusíš vystřelit z luku něco kratšího než je šíp? A když jsi na to upozorněn, štěkáš. Takže ber to jako poslední varování. Tohle téma pravděpodobně zamknem a smažem nebo přesunem z Vrcholného středověku jinám a pokud budeš prudit tímhle stylem dál, budeš se muset i ty přesunout - na jiný server plakat nad cenzory. Pochopils?
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
User avatar
Maršálek
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1068
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové
Contact:

Post by Maršálek »

zamykám ztéma, komentovat dál by byla mimo jiné škoda času

v pondělí to smažu
Ich dien!
Locked