Page 1 of 1

Velkomoravský sněm

Posted: Thu 25. Mar, 2010 22:42
by skria
Mikulčice - Valy
30.4. – 2.5.2010
Zveme vás na další jarní velkomoravské setkání, které se bude konat přímo na hradišti v Mikulčicích. Jako každý rok náplní našeho setkání bude možnost výletu po hradišti, soutěže a možnost navštívit stálé expozice archeologických nálezů. Vašim návrhům pro oživení akce se meze nekladou a rádi je uvítáme. Pochopitelně milovníci bitek se také dočkají svého, proto nezapomeňte s sebou vzít své zbraně a zbroje.
Akce je tradičně přístupná po dohodě nejen pro všechny velkomoravany, ale i pro další období raného středověku. Abychom vám zajistili něco na zub, nahlaste se nám pokud možno do 23.4.2010 na náš e-mail: Experimentalni@centrum.cz. Jakékoli dotazy rádi zodpovíme.
Těšíme se na vás!
Centrum experimentální archeologie a živé historie.

Název skupiny:
Kontakt:
Celkový počet účastníků:
Bojujících:
Počet dobových stanů:
Počet nedobových stanů:

Re: Velkomoravský sněm

Posted: Fri 26. Mar, 2010 13:06
by Pampalíny
Ahoj,
díky za pozvání v mailu.

Bohužel týden předem je akce v Polsku a hlavně je to v termínu Beltine. Kdybychom jeli za rodinou na jih Čech, tak se možná zastavíme - bude tedy nějaký bližší programový harmonogram s časovým rozložením co kdy bude?

Díky

Re: Velkomoravský sněm

Posted: Thu 01. Apr, 2010 0:03
by skria
Takže program zůstává v podstatě nadále jako obvykle.
Takový odpočinkový sněm (pochopitelně bude i boj).
Nějaké hry, procházky po hradišti, prohlídka výstavy, snad Morena, nějaké to jídlo a pití, prostě taková ta pohoda, než začne perná sezona... ;o)