Veligrad 2011

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: melkel, Jura, Wothan, Kain, Begbie, Rab

User avatar
JARWIKS
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 613
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Jarošov-UH/Brno/ValMez/Archeoskanzen Modrá
Contact:

Re: Veligrad 2011

Post by JARWIKS »

Takže, především bych Vám všem chtěl opětovně poděkovat, že jste se opětovně zůčastnili Veligradu, vytvořili výbornů atmosféru a pomohli nám tuto akci opětovně pro letošní rok uspořádat, neboť bez Vás by to prostě :wink:
Zároveň doufám že se Vám akce líbila a budeme se těšit na všechny (krom té straky) za rok. :)

A teď nějaké ztráty a nálezy:

Co si jen z hlavy pamatuju tak nálezy zatím čítajů:

1ks spodní tuniky nalezené na střelnici
1ks přilby velmi tenké, jednoduchá s nánosníkem bez žeber
1ks dřevěného mečíku (Sydney jak se jmenuje ten tvůj kamarád z Brna? Jeho žena se mně o víkendu ptala jestli jsem mečík neviděl)
a případné další nálezy vyhlásíme.

Ohledně ztrát nás kontaktujte na známém skupinovém e-mailu: velkomoravane(klikyhák)seznam(puntík)cz

Ještě raz dík :wink:
"Nesnažte se opít trpaslíka notorika a do mrtva se zpijte jen tehdy, když je na blízku někdo, kdo vás může pohřbít."
Theodora
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 204
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Re: Veligrad 2011

Post by Theodora »

Dřevěný mečík tam v neděli odpoledne zoufale hledal jeden chlapeček s nakrátko ostříhanou maminkou.
"Myslíš, že vzdálenost může dělit přátele? Když chceš být s Rae, nejsi už vlastně s ní?" (R. Bach)
luinien
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 202
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prostějov/Olomouc/archeoskanzen Modrá
Contact:

Re: Veligrad 2011

Post by luinien »

I já bych chtěla poděkovat všem, kteří přijeli a pomohli nám vytvořit skvělou atmosféru. Velmi pak děkuji Petrovi za kouzelný zážitek z večerního koncertu v kostelíku. Doufám, že příště se dočkáme i vícehlasého chorálu.

Zároveň bych chtěla apelovat na všechny z vás, abyste posílali přihlášky. Letos jsem se dopočítala 130-140 lidí, po připočtení organizátorského týmu a rezerv jsme vařili 180 porcí. Bohužel i to bylo málo, protože z registrace jsem se zpětně dopočítala 198 účastníků a jsem si skoro jistá, že i tak to nebyli zdaleka všichni. Co se statistik týče, snědli jste během pátku a soboty a 40 chlebů víc :).

Velmi neradi bychom se uchýlili ke stravenkovému systému nebo splnění výhružek o tom, že nepřihlášení účastníci nedostanou najíst. Pokud se ale bude podobná situace opakovat, budeme k tomu nejspíš donuceni, a to by nás mrzelo. Jsme rádi, že vám u nás chutná, stejně jako se rádi díváme na vaše spokojené úsměvy.
Boďa
Nováček
Nováček
Posts: 2
Joined: Tue 17. Aug, 2010 16:21

Re: Veligrad 2011

Post by Boďa »

Tak jsem si zalistoval pěknou fotogalerií na "Andule", zavzpomínal si na Veligradské bitvy :) , zalitoval svou letošní neúčast :( .
A taky se pěkně zasmál. Všichni na letošní akci přijeli asi na kole.
Pro pořadatele, nešlo by ty kola posunout trochu dál od vstupní brány?
Je to otázka pro správce skanzenu..
Tu je odkaz na fotečku s koly:
http://www.andulla.cz/galerie/20110814- ... e00038.htm
Post Reply