Nešvary a prasárny

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: melkel, Jura, Wothan, Kain, Begbie, Rab

User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by abaddon »

nojo, asi sem uz dlouho nikde nebyl ;-)... u tech novych lidi je to asi problem, ale i tak.. porad ta myslenka s tou "policii" muze fungovat..
Your freedom will grow each time you say: No!
User avatar
Lenka
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 264
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ostrava

Post by Lenka »

Když už je tu ta diskuze, chtěla bych upozornit na jednu věc, které si chlapi na sobě většinou nemůžou všimnout. Pokud je horko a chodí jen v kalhotách bez tuniky, je často nad okrajem kalhot vidět pruh spodního prádla. Je to zpravidla na zádech, kam si nikdo nevidí, ale působí to dost rušivě a je třeba na to myslet už při převlékání do kostýmu.
cossack
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 665
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Pozořice

Post by cossack »

Lenka wrote:je často nad okrajem kalhot vidět pruh spodního prádla. Je to zpravidla na zádech, kam si nikdo nevidí, ale působí to dost rušivě a je třeba na to myslet už při převlékání do kostýmu.
Je třeba na to myslet doma a zrobiti sobě nějaké echtovnější prádélko :wink:
Piedestal "Ranného středověku" se mi začíná povážlivě kymácet :twisted:
Bonemina
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 324
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha/Olomouc

Post by Bonemina »

To prosvítává nejen u pánů občas... Ale fakt si nedoedu představit, že bych přišla za nějakým chlapem a vybalila na něj "hele, sundej ty trenky" :badgrin:
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by abaddon »

no mozna kdyz nabidnes pomoc pri sundavani :mrgreen:
Your freedom will grow each time you say: No!
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd

Post by Pampalíny »

Haha. Což mi připomělo, že tohle je i můj prohřešek, který po Slunovratu začínám řešit. :oops:

A holkám jdou vidět podprdy - párkrát jsem některé donutil je sundat, ale za tu námahu to vážně nestálo :c)

// osobně jsme ze zdravotních a hygienických důvodů spíše pro toleranci v této oblasti //


Spíše mi to připomělo poznámku Myschwerka k té hromadné (? lotyšské ?) soubojové hře: do půl pasu, kůl, dva štíty, že jen opravdu málokdo má horní zakončení kalhot tak jak by mělo být.
vladyka Křesomysl, Velesův lid
---
Historické tržiště / Slované.cz
---
Pište mi přes mail: petr(*)slovane.cz // ne SZ !!!
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd

Post by Pampalíny »

Damien: přiznám se, že mne ani nenapadlo řešit OH diskutabilní záležitosti a kdyby to takl bylo, byla by to pruda kterou nepodporuji. I když ta "barvířská" cibule fakt tehdy nerostla na severu :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Myslím, že u Indiánů je to taky hlavně první pomoc proti velkým a neodiskutovatelným prohřeškům. Navíc tam se do "stráže" dostáváte losem, takže každý časem pochopí, že danou "stráž" opravdu nebaví stále někoho upozorňovat na cigára, ale že je to pro ně taky pruda furt někomu vysvětlovat co má a nemá dělat.

Teda alespoň mně moc nebere někoho peskovat že tady se nehulí atp.
vladyka Křesomysl, Velesův lid
---
Historické tržiště / Slované.cz
---
Pište mi přes mail: petr(*)slovane.cz // ne SZ !!!
User avatar
Triss
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 62
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Plzeň

Post by Triss »

Bonemina wrote:To prosvítává nejen u pánů občas... Ale fakt si nedoedu představit, že bych přišla za nějakým chlapem a vybalila na něj "hele, sundej ty trenky" :badgrin:
hehe, to by mohlo být občas dost zajímavé :badgrin: :oops:
User avatar
Rab
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 949
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Libomyšl (Beroun)

Post by Rab »

Když se podprsenka příliš viditelně nerýsuje (krajky) nebo nejsou vidět ramínka, nevadí mi to, ale často jsou vidět lemy kalhotek u tunik z tenší látky, a to se mi moc nelíbí :wink:
User avatar
Morgyš
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 99
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ostrava

Post by Morgyš »

rab wrote:Když se podprsenka příliš viditelně nerýsuje (krajky) nebo nejsou vidět ramínka, nevadí mi to, ale často jsou vidět lemy kalhotek u tunik z tenší látky, a to se mi moc nelíbí :wink:
Jasně, tak co takhle chodit všichni naostro? :biggrin: :lol:
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały a magiczka żyje.
User avatar
Damien
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 60
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Olomouc

Post by Damien »

Pampalíny wrote: I když ta "barvířská" cibule fakt tehdy nerostla na severu :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Že já tě praštím až tě zase potkám... :lol: :lol: :lol:

Ale vážně, myslím, že v principu se shodujeme. S tím losem nevím, leda by se losovali mezi lidma, o kterých se všeobecně ví, že mají takříkajíc "LH v krvi" :) Ale to už jsou drobnosti, na kterých se lze domluvit až nakonec...

Co se týče spodního prádla, to bude asi složitější problém. Jak už zde bylo řečeno, tak hlavně po hygienické stránce. Co se týka estetické, já bych byl jako první pro, aby všechny dámy chodili naostro, ale je mi jasné, že dámám by asi vadilo obdivné hvízdnutí pokaždé, když si sednou na kožešinu, předkloní se, nebo nedejthore zmoknou... :twisted: :twisted: :twisted:
Negr, Jarl Olomouckého kraje
Kill ´em all, let Odin sort ´em out!
User avatar
Aki-Petteri Heikkilä
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha 8 Dolní Chabry

Post by Aki-Petteri Heikkilä »

Damien wrote:Co se týka estetické, já bych byl jako první pro, aby všechny dámy chodili naostro, ale je mi jasné, že dámám by asi vadilo obdivné hvízdnutí pokaždé, když si sednou na kožešinu, předkloní se, nebo nedejthore zmoknou... :twisted: :twisted: :twisted:
Tož škoda, že tomu tak nebylo právě na Rogaru, tam bylo počasí více než příhodné :wink:
Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže... K.Kryl Image
User avatar
Kaput
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 110
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ostrava-Praha

Post by Kaput »

Morgyš wrote: Jasně, tak co takhle chodit všichni naostro? :biggrin: :lol:
Já tak už chodím. Klidně se přidej.
Ondra
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 148
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Lopeník

Post by Ondra »

jak navostro? :shock: nasi predci behali nahati, nebo co?

Opravdu nechapu duvod dvojiteho spodniho pradla. To je zrovna jedna z veci kterou by ta policie opravdu hlidat mohla.

Zenskym do toho kecat nebudu, kdyz neni nic moderniho videt, tak to toleruju, ale u chlapu opravdu nechapu :?
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd

Post by Pampalíny »

je spousta důvodů i u chlapů. proč si nechat spodní prádlo. stejně jako u ženských.
vladyka Křesomysl, Velesův lid
---
Historické tržiště / Slované.cz
---
Pište mi přes mail: petr(*)slovane.cz // ne SZ !!!