Golemův pohřeb (a věci předcházející a následující)

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: melkel, Jura, Wothan, Kain, Begbie, Rab

User avatar
Brant
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 4016
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Prahé

Post by Brant »

Nechci psát nic patetického, je mi ale strašně smutno. Upřímnou soustrast všem jeho blízkým.

A Michale, tebe neznám, ale drž se!
Ktož chce šíp z rány vytáhnúti, učiň takto: Vezmi raky a zaječie sádlo a ztluc to spolu dobrze. Pak vezmi vejce a pryskyrzici a ztluc to v hromadu a klaď na tu bolest, a vytáhneť se všeckno ven. A na to traňku užívej. (Chirurgické lékařství, 16. stol.)
termix

Post by termix »

Z nasich srdci nikdy nezmiznu spomienky ktore si v nas zanechal.
Budes mi chybat.

termix
Kryštof
Nováček
Nováček
Posts: 33
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Pardubice

Post by Kryštof »

Golema jsem bohužel potkal jen jednou a ani jsem neměl příliš času na povídání, ale to, že to byl skvělý chlap s obrovským srdcem a smyslem pro humor jsem postřehl hned na začátku. Je to velká ztráta a strašně mě mrzí, že jsem ho nemohl poznat víc... Rád bych vyjádřil hlubokou soustrast jak za sebe, tak i za celou skupinu Tarentum...
Arannka
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 113
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Post by Arannka »

Golem byl jeden z nejmilejsich lidi, co jsem poznala, bude mi hrozne chybet.
zeman
Nováček
Nováček
Posts: 27
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Post by zeman »

Goleme, je to jenom týden kdy na Svatoboru naše stany sousedily... Budeš nám moc chybět kamaráde, ale budeš také už pořád všude s námi. A věř,že my víme o čem mluvíme.
Za zemany
Zdeněk st.
zeman
Poldy

Post by Poldy »

Zajde majetek,
zemřou přátelé,
ty sám též zemřeš.
Vím jedno jen,
co věčně trvá:
po mrtvém pověst.
Blaeik
Nováček
Nováček
Posts: 46
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by Blaeik »

Znala jsem Tě jen krátce, ale i přesto cítím velký smutek a moc mě mrzí co se stalo... Nezapomenu na Tebe, vždy budeš v srdcích těch kteří Tě měli rádi...
V srdci člověka se odjakživa perou dva vlci - láska a nenávist... Vyhraje ten, kterého víc krmíš...
Image
User avatar
Ratatosk
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: okr. Praha západ, Ukrajina:-)

Post by Ratatosk »

Já pořád nevím co psát, ani nechci to rozvádět...smutek... Za Midgard upřímnou soustrast všem jeho blízkým.
A Michalovi přeji, i když ho neznám, ať to dobře dopadne. Má u mě přímluvu.
Vím, že nic nevím. O:)
User avatar
Vesna
Nováček
Nováček
Posts: 37
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Beskydy

Post by Vesna »

Protože mi nedá nic nenapsat, tak píši jen v krátkosti. Děkujeme ti Goleme za vzpomínky, které na tebe budeme mít, protože si nevybavím ani jednu špatnou - byl jsi skvělý člověk a na takové se vzpomíná s láskou. Zůstaneš v naší mysli.
User avatar
Aki-Petteri Heikkilä
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha 8 Dolní Chabry

Post by Aki-Petteri Heikkilä »

Taky bych rád vyslovil slova upřímné lítosti nad Tvou smrtí... Je to těžká rána osudu...
Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže... K.Kryl Image
Alimak
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 58
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: doma (Tršice, St. město u Uh. )

Post by Alimak »

golema jsem poznala jen velice krátce. pociťuji lítost, že znova už to nebude a pořád se s tím nedokážu smířit a připustit si, že už ho neuvím. byl nepřehlédnutelnou osobností s obrovským srdcem.
dnes jsem téměř dokončila obraz, kterému neřeknu jinak, než " Na Golema ". nevím jestli by se mu líbil, jeho družiníci by nejspíš nesouhlasili s tím, co jsem udělala a co obraz zobrazuje nejspíš chápu a cítím jen já, ale i tak bych ho Golemovi ráda předala, ale bohužel mi to nevyjde, abych to v pátek udělala :(
Alimak
vědět neznamená znát...
skria
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 56
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Modrá a tak...

Post by skria »

Dlouho jsem nevěděla co napsat, vše už zde bylo řečeno. Snad jen to, že bude s námi se všemi napořád v našich srdcích.
Jednou se všichni sejdeme Goleme!

A oběma človíčkům, kteří teď ještě pobívají v nemocnici držím moc palce.
Gráin
Nováček
Nováček
Posts: 5
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: ve vyhnanství

Post by Gráin »

Golem byl muž, který si zasloužil úctu a nesmrtelnost. Osud rozhodl jinak a nesmrtelné je už jen jeho jméno a pověst.

Čest jeho památce!
termix

Post by termix »

Pro ty co maji zajem vzdat posledni hold tomuto skvelemu coveku, odjizdi autobus z brna v patek

Brno,,ÚAN Zvonařka 10:00
Rychnov n.Kněž.,,aut.nádr. 12:33 12:40 Voděrady,,křiž. 13:13 > 215

Zatim jedem dva.

termix
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno

Post by Kain »

Než mi zavoláte, sledujte, prosím, aktualizace původního příspěvku. Vězte, že tam průběžně dodávám, co vím, takže ze mě zpravidla nic víc nedostanete.

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita