Web CEA

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: melkel, Jura, Wothan, Kain, Begbie, Rab

Bobr
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 341
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by Bobr »

tak jo! ted kdyz to schvalil Vlastenec z Beskyd, muzes pokracovat! mas to asi dobre :(
Ósnjallur mađur
hyggst munu ey lifa,
ef hann viđ víg varast;
en elli gefur
honum engi friđ,
ţótt honum geirar gefi.
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by melkel »

Pampalini: web je pružné a proměnlivé médium, což hromady amatérů zneužívají k tomu, že na něj hrnou strašné hovadiny a blbolí o tom "že to není hotové". Není to argument pro odfláklou nebo nepřesnou práci, je to to argument pro možnost nahradit chybné nebo překonané informace, které jsem s dobrým úmyslem zvěřejnil (jen na našem webu byly takto vysekány nebo opraveny hromady textu). Zkusme pochopit rozdíl mezi šlendriánem a pružností, prosím.
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd
Contact:

Post by Pampalíny »

Melkel: OK, beru tvůj pohled. Já si prostě myslím, že ten web má i svá pozitiva (a nemám problém M. říct co se mi nelíbí i bez inektiv.

Bobr: na to fakt nevím co napsat. Asi jen, že odosobnění diskuse (tedy věcnost) ti prostě nejde!
Bobr
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 341
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by Bobr »

no ono to odosobneni neni muj cil kdyz jsem tu debatu zacal kvuli tomu ze CEA okopirovala (osobni) NASE texty. A ze se mi nezda zpusob jakym jsi Muschovi "povolil" pokracovat a ironizuju ho? No tak sorry...
Predpokladam ze proti oznaceni Vlastenec z Beskyd asi neprotestujes protoze se tak oznacujes sam...
Ósnjallur mađur
hyggst munu ey lifa,
ef hann viđ víg varast;
en elli gefur
honum engi friđ,
ţótt honum geirar gefi.
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd
Contact:

Post by Pampalíny »

Bobr - snad jen mírné dovysvětlení. Moje výzva se netýkala profilů (které ovšem nepovažuji za okopírované, ale inspirované - a být přecitlivělý na literární styl mi nepřijde důstojné.) ale celkového doplňování webu, které tu bylo také kritizováno.

Muscha je dospělý a jistě se nebude řídit jenom mým názorem - navíc můj příspěvek byl především protiváhou vůči některým, dle mne neobjektivním příspěvkům.

Co se "vlastence z beskyd" týče - ano jsem hrdý, že jsem vlastenec a z Beskyd taky jsem. Přestože nepředpokládám, že jsi mi toto označení přidal z úcty, tak mi opravdu nevadí a neohrazoval jsem se proti němu.
Last edited by Pampalíny on Wed 18. Apr, 2007 15:51, edited 1 time in total.
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

cimz se uz ale dostavame uplne jinam... a tak bych debatu ohledne autorskych prav na knizovy portrety doporucil presunout do SZ, debatu kolem prav zverejnovat fotografie nekam do spolecnych temat a konecne doporucoval bych pokusit se omezit pripominky k webu CEA na vecne a fakticke nedostatky...
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

vyclenil sem debatu o autorskem pravu a prenesl ji do spolecnych temat SEM
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by melkel »

EDIT debaty o vyřazení profilů. Toto prosím do SZ.
Post Reply