Römerfest 2. - 3. 6. 2012 Carnuntum

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: Trubadix, Alexandr, Wothan

Post Reply
User avatar
zoro
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 92
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Römerfest 2. - 3. 6. 2012 Carnuntum

Post by zoro »

Na festivalu v Nasavrkách a v Křivolíku jsem nadhazoval téma Römerfestu. Tedy jestli by byl zájem sestavit nějakou větší výpravu a jet se zúčastnit této akce. Plánem bylo zúčastnit se jako germánský oddíl, taková nepřátelská návštěva ze Zadunajského barbarika! Já osobně jsem na této akci nikdy nebyl, takže bych se rád podíval, zadruhé se mi vcelku líbil výlet do Říma, tak proč si neudělat výlet k našim sousedům.
http://www.carnuntum.co.at/veranstaltun ... roemerfest
Viděl bych to na autobus, domluvit se římáci, germáni, naložit bus hokynářstvím a jet na jih.
Téma výletu tady nadhazuji, čas nějaký na promyšlení a organizaci ještě je, ale chce to případně řešit.
Takže co vy na to?
User avatar
zoro
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 92
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Re: Römerfest 2. - 3. 6. 2012 Carnuntum

Post by zoro »

Zdar,
tak bylo těžké se nějak dobrat výsledku, konečně jsem dostal nějaké informace a nejsou bohužel veselé. Letošní ročník už víc skupin bohužel nepřijmou, trvalo dlouho, než mě někdo vůbec odpověděl a naspal nějaké konkrétní informace. Každopádně velice děkovali za zájem a kontaktování a omlouvali se, že to letos nepůjde. Příští rok by s námi počítali pokud bychom chtěli. Výsledek snažení je tedy ten, že do Carnunta letos jedině jako turista. No to mě vyndej. Omlouvám se všem co chtěli jet, ale chyba nebyla na mém přijímači.

Zoro
Post Reply