Oslava zimního slunovratu a výstup na Kralický Sněžník 2011

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderátoři: Trubadix, Wothan, Alexandr

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kosák
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob 03. pro, 2011 10:32

Oslava zimního slunovratu a výstup na Kralický Sněžník 2011

Příspěvek od Kosák » sob 03. pro, 2011 12:11

Dovolte,
abych vás pozval na akci Bacrie o.s. - Oslavu zimního slunovratu, jehož hlavní součástí je výstup v dobovém vybavení na nejvyšší horu Pardubického Kraje - Kralický Sněžník 1423 m n.m.

Samotný výstup proběhne v sobotu v 17.12. a sraz je na parkovišti pod sjezdovkou v Dolní Moravě (Dolní Morava BUS konečná), začátek žluté turistické značky na Sněžník. Čas srazu je stanoven na 10:00, prosíme všechny účastníky o včasný příjezd. Tma přichází brzy..

Akce je pojímána jako výzva otestovat si svoje vybavení, od podzimu dole po drsnou zimu nahoře. Akce není limitována nějakým obdobím. Kdo se nebojí je vítán:) Jen prosíme nepodceňujte výbavu, koho Hora schvátí už nenavrátí. Možné je vyrazit i v civilu jako součást podpůrného týmu.

Večer pak je plánována menší oslava Slunovratu a přátelský pokec v teplém prostředí. Na tento večer je lepší se s kapacitních důvodů přihlásit na: krivolicke@centrum.cz případně jakkoliv jinak Kosákovi.

Letos nás snad Hora pustí až na vrchol..

fotografie s předchozího roku:
http://bacrie.rajce.idnes.cz/Vystup_na_ ... .12._2010/
Prehistory is not only Prehistory.

Uživatelský avatar
zoro
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Oslava zimního slunovratu a výstup na Kralický Sněžník 2

Příspěvek od zoro » stř 25. led, 2012 19:50

Takže příště bude jasně vrcholová skupina a potom ta výletní, co se jde do hor jenom procházet, protože už nechci, aby se mě stalo, že budu celou dobu čekat na lidi, který se potom otočí a já tam nestihnu dojít. Takže příště vrcholáci a vycházkáři - obojí je hezké a každý si může vybrat co si chce užít.

Odpovědět