Zvíkov - 11. cerven 2011

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: Trubadix, Wothan, Alexandr

Post Reply
Tita Iuventia Martia
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 64
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha 2
Contact:

Zvíkov - 11. cerven 2011

Post by Tita Iuventia Martia »

Avete,
Rádi bychom Vás jménem spolku Castra Romana pozvali na víkendovou akci na hrad Zvíkov.

Akce by se měla konat v sobotu 11. června 2011, příjezd je možný už v pátek 10., na hradě bude možné na noc uložit i vybavení. Program by měla tvořit ukázka minitábora a vybavení, dvě krátká vystoupení pro diváky, a různé drobné atrakce pro návštěvníky v průběhu dne.

Pro účinkující na sobotu zařídíme snídani/oběd/večeři, plus (nealkoholický) pitný režim. Přespání v noci na sobotu, nebo ze soboty na neděli, je možné v nedalekém rekreačním zařízení Štědronín (na hradě tolik lidí spát nemůže), ceny jsou následující:
Ubytování ve čtyřlůžkové chatě 100,-Kč, ubytování ve stanu 45,-Kč/stan + 45,-Kč ubytovaná osoba, parkování 20,-Kč/auto, snídaně 40,-Kč, oběd 50,-Kč, večeře 50,-Kč.

Další informace lze získat na foru skupiny, nebo se můžete obrátitt na její členy Appia nebo Lucia Tadia Amemmaita. Pokud uvažujete o účasti, dejte nám prosím vědět, ať se můžeme domluvit na podrobnostech a zařídit vše potřebné. Upozorňujeme předem, že akce není nijak dotovaná, takže tu zmíněnou stravu hradíme, ale jinak co si nevyděláme u návštěvníků, to si musí každý hradit sám.

Doufáme, že alespoň s některými z Vás se tam uvidíme :-)

Uvitame jak Rimany, tak nase "nepratele" :-)

Titvs Iventivs Martivs

Castra Romana, o.s.

www.castraromana.cz
Post Reply