Isarno bitva 2009

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: Trubadix, Alexandr, Wothan

KŘIŽÁK
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 344
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: Isarno bitva 2009

Post by KŘIŽÁK »

No jo...o tom jsem psal výše...Kdo na co umře,je a bude o scénáři a hlavně o lidech...Potíže legionářů nemohoucí použít bod a tudíž se odkrývajících a porušujících "zeď" jsme taky debatili...Těžko řícz s které strany to rozmotat.Podle mě je nejdůležitější dril a jednotnost obou skupin....pak se uvidí..
JEDEN BŮH NIKDY NESTAČÍ..
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: Isarno bitva 2009

Post by Wothan »

Nelámal bych si s tím až tak moc zase hlavu - "eurošípy" co používáme na RS bych použil i tady (kompletně včetně celé konstrukce včetně následného vyměkčení) - vidím to jako daleko smysluplnější a efektnější než kašírka na předem připravené štíty. Ohledně bezpečnosti - myslím že tyhle šípy spolu s omezením nátahové síly luku budou přinejmenším stejně bezpečné jako následný střet a údery hromadou oceli, ne-li více. Uznávám nepříjemné, ale snesitelné. U polní bitvy by se asi měla i vymezit distanc na jakou se bude střílet - aby se nepálilo na 5m apod.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
User avatar
MarcvsGambrinvs
Nováček
Nováček
Posts: 5
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha Stodůlky
Contact:

Re: Isarno bitva 2009

Post by MarcvsGambrinvs »

sroub wrote:Mám problém s bitvou až tak nesouvisející, ale zrodil se na Isarnu. Bral sem si tam kontakt na člověka s přezdívkou Maur, a špatně sem si to asi napsal, takže na něj nemám žádnej kontakt krom přezdívky, vim jenom že je odněkud od Břeclavi. Nemáte na něj náhodou někdo spojení? :|
Salve, Maur je od Taranisů: http://www.shs-taranis.com
Post Reply