ISARNO 2008 - Keltsko - Římská bitva v Letovicích

21. století - literatura, instituce, akce...

Moderators: Trubadix, Alexandr, Wothan

Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Post by Wothan »

Hmm u mně je to navíc ještě problém s časem kvůli Curii a bude to jen horší. Proto taky momentálně prdím na toho Franka pro vaše akce apod., nestíhám. Letos jsem čas na Isarno urval víceméně náhodou + měl jsem tam už nastudovanou roli, tak jsem to Pacholdovi slíbil. Posledních pár let se mi to krylo s prací nebo rodinnou dovolenou apod. Celkem toho ale nelituju, přes všechny ty nešvary o kterých byla řeč jsem se na Isarnu bavil a vyvětral vybavení na římana - pro to taky nemám tolik příležitostí (i když letos s tím Bulharskem celkem jo).
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Mysa
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 64
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: radotín

Post by Mysa »

klidně vymaž :wink:

Edit
Smazano :-)
T.
habeante not papyrum, daktylo derade pugam
Tristan
Nováček
Nováček
Posts: 35
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Boskovice
Contact:

Post by Tristan »

Takže dneska jsem mluvil s Alešem z Isarna, a říkal sem mu, ať tady prohodí pár slov o tom co si o bitvě myslí a co se teda ne/uskuteční příští roky bitev... :mrgreen:
Pavel
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 75
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Boiohaemum

Isarno

Post by Pavel »

http://www.youtube.com/watch?v=kqQw0puAEh8 kvalita videa nic moc, musel jsem to zkonvertovat :( Ale vyřádili jsme se pěkně
Go n-éirí an bóthar leat!
Björn Hundolfr
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 358
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Vyškov (Teď spíš Praha)
Contact:

Re: ISARNO 2008 - Keltsko - Římská bitva v Letovicích

Post by Björn Hundolfr »

Co to tu trochu promazat, upravit a udelat z toho forum k letosnimu Isarnu? Nebyla by spatna zas nejaka domluva predem at to tam nevypada jak ve fantasy svete

Slovan je etnikum. Viking je diagnóza - 

Knecht)" Image
User avatar
sroub
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 85
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: U Kladna
Contact:

Re: ISARNO 2008 - Keltsko - Římská bitva v Letovicích

Post by sroub »

Jsem pro.
Mimochodem, na Gladiu jsem zaznamenal výtky ohledně jistých detailů na svém oblečení, mohli by jste mě nějak přesněji nasměrovat v dalším bádání? Zaím moje prameny obsahují: Germáni, Encyklopedie římské a germánské archeologie, Příběh o Marobudovi a jeho říši, Římané v Germánii, snažím se podle týhle stánky něco bližšího vyčíst o oblečení, špercích, o zbraních, i když podle fotek co sem viděl je ten sloup překreslenej dost zhruba....
Ale jakékoli jiné prameny vítám, člověk nikdy neví dost, aby se nemoh dozvědět něco navíc.....
Non multi, sed multa
Post Reply