Císařští a Polní myslivci (Kaiserjäger)

Post Reply
Ondra.J
Nováček
Nováček
Posts: 10
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ústí nad Labem
Contact:

Císařští a Polní myslivci (Kaiserjäger)

Post by Ondra.J »

Dobrý den

Potřeboval bych najít nějaké kvalitní obrázky rakouských myslivců. Google jsem již prohledal a nic moc jsem nenašel. Nevíte někdo o kvalitních obrázcích. Mnohokrát vám děkuji. Ondra
Vita enim mortuorum in memoria est posita vivorum
BlueL
Nováček
Nováček
Posts: 41
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Post by BlueL »

Petr98
Nováček
Nováček
Posts: 5
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: pevnost Josefov
Contact:

Císařští a Polní myslivci (Kaiserjäger)

Post by Petr98 »

zdar Ondro,
hlavně napiš, které období by tě zajímalo, v 19. století se zásadně měnily uniformy v těchto letech : 1798, 1809, 1827- 40, 1849, 1854, 1861, 1867, 1895 no a mezi tím i nějaké detaily :lol: , takže zkus sbírku z newyorkské veřejné knihovny, ale pozor na popisky, ten sběratel holanďan v tom měl trochu hokej a současní amíci ještě o trochu větší :mrgreen: , zkus tento link :http://digitalgallery.nypl.org/nypldigi ... s=12&pNum= snad to půjde otevřít :roll:
a projdi si i ostatní období, jsou to dobové tisky ale pozor na popisky :evil: , pokud potřebuješ něco konkrétního, mám slušně zpracované období 1861 - 1867 a předpisy 1840, 1854 - důstojnický, 1861, 1873, 1878, 1895 - 1910,
zkus i toto : http://nachod.1866.cz/
zdravím a přeji mnoho úspěchů
Petr
Ondra.J
Nováček
Nováček
Posts: 10
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ústí nad Labem
Contact:

Císařští a Polní myslivci (Kaiserjäger)

Post by Ondra.J »

Ahoj Petře

Mnohokrát ti děkuji. Ani nemohu vyjádřit svou radost nad onou adresou jež jsi mi poslal (http://digitalgallery.nypl.org/nypldigi ... s=12&pNum=) přesně tyto informace jsem hledal a musím shledat že tak kvalitní obrazové materiály jsem ani nečekal. Ještě jednou ti mnohokrát děkuji z celého srdce. S pozdravem! Ondra P.S. Specializuji se na období 1861-1867.
Vita enim mortuorum in memoria est posita vivorum
Ondra.J
Nováček
Nováček
Posts: 10
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ústí nad Labem
Contact:

Císařští a Polní myslivci (Kaiserjäger)

Post by Ondra.J »

Děkuji všem kteří se mi rozhodly pomoci. Jsem vám neskonale vděčný. S pozdravem! Ondra
Vita enim mortuorum in memoria est posita vivorum
Ondra.J
Nováček
Nováček
Posts: 10
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ústí nad Labem
Contact:

Povolení

Post by Ondra.J »

Ahoj Petře

Chtěl jsem se ještě zeptat zda nevíš jak získat povolení využít informace ze stránek na, které jsi mi dal odkaz? Nebo alespon zda nevíš o nějakém e-mailu na správce stránek či podobně. Mnohokrát děkuji. S pozdravem! Ondra (Digital gallery)
Vita enim mortuorum in memoria est posita vivorum
Ondra.J
Nováček
Nováček
Posts: 10
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ústí nad Labem
Contact:

Císařští a Polní myslivci (Kaiserjäger)

Post by Ondra.J »

Tedy mnohokrát děkuji na stránkách na, které jste mne upozornil jsou i obrazové materiály z Oskar Brüch Das KUK Heer 1895. Neumíte rusky? Potřeboval bych povolení k jejich využití. S pozdravem! Ondra
Vita enim mortuorum in memoria est posita vivorum
Ondra.J
Nováček
Nováček
Posts: 10
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ústí nad Labem
Contact:

Císařští a Polní myslivci (Kaiserjäger)

Post by Ondra.J »

Aha dobře. Mnohokrát ti děkuji. S pozdravem! Ondra
Vita enim mortuorum in memoria est posita vivorum
Post Reply