Připomínky k www.livinghistory.cz

Novinky, dotazy, technické záležitosti
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

zatim se o ni delime my (WB) plus dalsi 3 sdruzeni co pod ni maji weby (coz mi pripomina ze bych se mel pripomenout protoze platebni moralka zejmena nekterych je nevalna)... uvidime jak moc penez zbyde ...kdyztak se to z toho da vzit pripadne..
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Post by Joe »

Tak mne tak napadá - jak je to s náma? Dal jsem tam pár odkazů, ale souhlasím i s tím, aby to bylo mnohem víc využito, čili nějak by se to sparvedlivě mělo hradit a nerad bych něco někomu dlužil :wink:
Last edited by Joe on Sat 04. Dec, 2004 9:03, edited 1 time in total.
Joe M.
Jiskra

Post by Jiskra »

Nejde mi na stránkách lininghistory zaregistrovat. A nejsem jediná!
Prosba zoufalých zájemců: Pomozte někdo! Má to pro nás jen pár slov:

Nastala chyba
Během vyřizování Vašeho požadavku nastala chyba:
Chyba
Typ chyby
TypeError
Hodnota chyby
get_field() takes exactly 2 arguments (3 given)

Co s tím?
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

priznam se ze tusim ze to neni moc v poradku a ze o tom jako admin tak trochu vim...

v soucasny dobe planujeme nasazeni noveho systemu spravy obsahu (CMS) a budou pro nej pouzity (rozumej prevedeny) ucty z tohoto fora, takze defakto staci kdyz budes zaregistrovana tady a ucty budou prevedeny.... pocitam ze bych se tim chtel prokousat nejdele do mesice tak prosim o strpeni...
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

Novy system by mel byt zalozen na aplikaci united-nuke, coz je CMS/ system spravy obsahu vychazejici z pomerne rozsireneho a znameho systemu phpnuke. Tento system je vyvijen v CR, takze je pomerne dobra podpora.

Mezi hlavni vyhody oproti soucasnemu systemu bych zaradil predevsim rychlost, soucasny sytem je mozna az prilis robustni pro nase potreby cos sebou nese i znacne zpomaleni. Nekterym dalsim uzivatelum vadi velka slozitost soucasneho reseni - i tento problem odpadne, jelikoz soucasti systemu bude primo wysiwyg html editor, takze pro tvorbu clanku a dalsich veci neni nutna znalost html nebo nejaky dalsi editor a clanek vkladate primo ze stranky.
Pro predstavu se podivejte na obrazek:
Image

Dalsi vyhodou je prokomponovanost systemu s forem, snadnejsi updaty a nastaveni vzhledu systemu a jeste cela dalsi rada vyhod.
Ondra
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 148
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Lopeník
Contact:

Post by Ondra »

kam zmizel buttonek "seznam uzivatelu"? Ted se muzu podivat jen na lidi co jsou prirazeni do nejake skupiny.
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

asi je umyslne pryc... kdyz to proleze nejakej robot a vyzobe emaily lidi co si nechali zverejnit emailovou adresu tak jim zacne chodit tuna spamu
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

a deje se ti to pravidelne? nebo se to stalo jen jednou? tohle uz jsem kdysi resil jeste na starym foru a myslim ze to neni buga fora
User avatar
Mokohtavenotaxe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ústí nad Labem
Contact:

Post by Mokohtavenotaxe »

Ano i mně se to děje - občas, ne vždy.
Ondra
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 148
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Lopeník
Contact:

Post by Ondra »

jojo, me se to taky stava a to i na jinych forech...
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

zkuste si vymazat cookies(staci jen ty pro tenhle server) a pak to testete znova ...
User avatar
Boza
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 956
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha

Slider

Post by Boza »

Mám takovou prosbu, bylo by možné něco udělat s kontrastem posuvníku okna? Nejsem na tom s vnímáním barev moc dobře a fakt někdy nerozeznám, kde je zrovna slider a kde ne...
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

jo, udelam, me to firefox neozbrazuje ale vyrusim asi to nastaveni toho skinu na veskery posuvniky, dik za namet
Ondra
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 148
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Lopeník
Contact:

Post by Ondra »

tak me napadl zlepsovak. Co takhle na nejakem viditelnem miste(dalsi sekce v hlavnim menu) zobrazit upozorneni na nove clanky? Je tam upozorneni na nejctenejsi, ale myslim, ze pro pravidelne navstevniky by bylo uzitecnejsi mit na ocich seznam treba tri nejnovejsich clanku.
Ondra
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 148
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Lopeník
Contact:

Post by Ondra »

napadlo me to proto, ze vlastne chodim porad jen na forum a nijak cilene nezjistuju, zda neco nepribylo. Do clanku koukam az po upozorneni nekde na foru, ze pribyl novy clanek. Bylo by dobre, kdyby to bylo videt i kdyz jsi na foru, takze bych to dal nekam do leveho menu. (ale nechci ti kazit koncepci :? )

Nebo tam hodit ukazatel treba "4 nove clanky", ktery by tam byl, dokud by uzivatel clanek neotevrel.

Jen me napada, ze by to to mohlo byt uzitecne.
Post Reply