2.ročník srazu LH

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain, Joe

Viktorie
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 107
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Post by Viktorie »

Malá změna v počtech - za pozdní středověk - 3 osoby v pátek, další 3 příjezd v sobotu. Těšíme se!
Viktorie
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno
Contact:

Post by Spící Medvěd »

Viktorie wrote:Malá změna v počtech - za pozdní středověk - 3 osoby v pátek, další 3 příjezd v sobotu. Těšíme se!
Tak to je super.
User avatar
Vitous
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 494
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Tišnovská Nová Ves
Contact:

Post by Vitous »

MEDVĚD: Já ani Brouzda se bohužel neobjevíme. Brouzda má nějaké jiné povinnosti a já si přebírám dům.
Vitana sgt. Compagnies Franches de la Marine
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno
Contact:

Post by Spící Medvěd »

Vitous wrote:MEDVĚD: Já ani Brouzda se bohužel neobjevíme. Brouzda má nějaké jiné povinnosti a já si přebírám dům.
Co se dá dělat, ale je to škoda. Jo, přijede tedy někdo od frantíků ?
User avatar
Vitous
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 494
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Tišnovská Nová Ves
Contact:

Post by Vitous »

Medvěd: nevím o nikom. Vím, že to nebude lehké, ale budete to muset letos bez naší společnosti nějak vydržet ;-)
Vitana sgt. Compagnies Franches de la Marine
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno
Contact:

Post by Spící Medvěd »

Vitous wrote:Medvěd: nevím o nikom. Vím, že to nebude lehké, ale budete to muset letos bez naší společnosti nějak vydržet ;-)
A já se tak těšil :twisted:
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno
Contact:

Re: přednášky a diskuse

Post by Spící Medvěd »

jikra wrote:Bude i pro veřejnost možné zůčastnit se nějaké přednášky? Hodlám se zůčastnit pouze jako divák. A budou tam témata, týkající se přelomu 15. a 16. stol?
jikra
Pro veřejnost je rezervovaná sobota, tak že všichni jsou zváni. Hlavním letošním tématem jsou hry, tak že předpokládám, že případné povídání bude hlavně o tom, ale myslím, že se nikdo nebude bránit ani ostatním tématům. Co se týče přelomu 15 a 16 století to nevím, k tomu se musí vyjádřit někdo v tomto období kovanější.
Viktorie
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 107
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Post by Viktorie »

Vitous: Bude to opravdu těžké, když nás po večerech nikdo nebude bavit oslovováním Monsieur :-)
Jikra: předpokládám, že nejblíž se dostaneme na konec 15. století a lehce možná zabrousíme i na pozdější evropský vývoj, ale skutečně velmi lehce...
Viktorie
User avatar
Vitous
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 494
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Tišnovská Nová Ves
Contact:

Post by Vitous »

Viktorie: Mě bude taky smutno po tvé francouzštině :-) a nejen po ní, ale co nadělám, bydlení je holt přednější. Završení dvouletého snažení holt vyšlo na tento termín :-)
Vitana sgt. Compagnies Franches de la Marine
Mrkvoslav

Post by Mrkvoslav »

Přátelé,
užijte si to fšici v radosti - je velká škoda, že se nám do toho připletla akce, ze které se nelze vymluvit. Hold byznys je byznys :? Veřím, že i bez početného zástupu nás - Gotiků :badgrin: a očekáváné absence francouzských mariňáků zvládnete tento ročník LH srazu do takové míry, že příští rok budeme řešit problémy s kapacitou :wink:

LH zdar, nazdar!
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

jestli tomu dobre rozumim, cast korouhve se preci jen urve a prijede..
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno
Contact:

Post by Spící Medvěd »

jikra wrote:Tak to je škoda, že tam Korouhev nebude. My sice máme do čisté LH celkem daleko, ale naše období jsou si dost blízká a doufal jsem, že se něčemu přiučím, okoukám, atd. :wink: A trochu seznámím... Přece jen se z Moravy na západ nevydávám často.
jikra - Spolek helvétských žoldnéřů
Ale, Korouhev tam bude, ne sice celá, ale bude.
User avatar
Mokohtavenotaxe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ústí nad Labem
Contact:

Post by Mokohtavenotaxe »

Nejedete čistě náhodou někdo autem v sobotu ráno z Pardubic nebo Německého Brodu? A pokud ano, nenašlo by se u vás jedno místo? 8-[ 8-[ O:)
awe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 331
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Post by awe »

Kdoví, třeba se sejdeme ve vlaku :wink: Jestli se ráno proberu, tak v 6 vyjíždím z Prahy
User avatar
abaddon
Site Admin
Site Admin
Posts: 2015
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Contact:

Post by abaddon »

Pratele diky vsem kdo jste se zucastnili a pomohli dotvorit atmosferu letosniho srazu, bylo to moc prijemne.

K atmosfere urcite pomohlo i krasne okoli a celkove Fort Beaver a Beaver City, vice nez priznive ceny, takze specialne dik poradajici skupine.

Ja osobne sem rad konecne videl a pokecal s indosema, vytahal par rozumu, ktery se pokusim uvest v praxi a urcite budeme trenovat a dluzite nam odvetu. ;-)
Post Reply