VI. ročník lH srazu 2010

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain, Joe

Viktorie
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 107
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

VI. ročník lH srazu 2010

Post by Viktorie »

Milí přátelé OHaři,
dovolujeme si s velkým předstihem otevřít diskuzi na téma termín 6. ročníku LH srazu. Tématem srazu bude "Tanec a hudba" s přihlédnutím k zázemí a velkým vnitřním prostorám tvrze Malešov, kde se sraz bude konat. Nemusím snad již připomínat, že naše nejoblíbenější téma jídlo a pití bude na programu samozřejmě souběžně též. Jen asi budeme muset být kreativnější a "nepřežrat" tanečníky, abychom předešli možné újmě na zdraví :) .

Termín bychom rádi navrhli 17.-19.9.2010.

Prosím vyjádřete se, pokud se vám nějak zásadně nehodí. Opakuji již mnohokrát vyřčené: nedokážeme se trefit do termínu, kdy mohou všichni, takže jdeme cestou většiny.

Pozvánku s kontakty na garanty rozešleme a vyvěsíme později v průběhu roku.

Na Malešově vás od minulé návštěvy čeká mnoho novinek počínaje černou kuchyní s několika plotnami, otevřeným ohništěm a pecí, dále pak několik nových míst na spaní (např. ve strážnici), mnoho nových zdí a pro rodiny s velmi malými dětmi i možnost klidného moderního zázemí.

Moc se na vás těšíme.

za Korouhev měštěnínů staropražských
Viktorie
User avatar
Indy
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 158
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Morava
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by Indy »

V tomhle termínu bývá každoročně Bílá Hora. Ale to všichni vědí, nemá smysl to tady ventilovat. Holt si uděláte sraz RS, VS a pár westmanů..... :doubt:
\"Asi na nás zapomněli!\" anonymní Moravan 8. listopadu 1620 za zdí letohrádku Hvězda. http://www.olomouckypluk.cz
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by Wothan »

To by bylo blbé - chyběli by tam třeba i kozáci apod.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
richardrg
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 120
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by richardrg »

Pokud j mám informace tak kozáci se s největší pravděpodobností Bílé Hory nezúčastní, ale v důsledku to asi nehraje roli.
A o týden dřív bude asi tradičně Turnaj Dvora Elišky Rejčky, sice se jeho účastníci LH srazu spíše neúčastní, ale třeba by to Maršálkovi konečně vyšlo....
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by Wothan »

Optimální by byl spíš posun dopředu, ale to závisí na Vikině a spol.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Viktorie
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 107
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by Viktorie »

Prosím o definici termínu dopředu :-)
pokud mas na mysli dříve v záři tak to nepůjde kvuli našim akcím na Malesove. Pokud myslíš dále směrem ke konci záři tak by se to dalo, ale hned ten další víkend je vaclavsky a to vím ze každoročně nemůže spousta lidi. Ale pokud se situace změnila tak za nás by to mohlo klapnout jen musím ověřit obsazenost tvrze.
Viktorie
User avatar
LiborZ
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 3139
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: České Budějovice

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by LiborZ »

Na BH bychom jeli, ale když si budeme muset vybrat, Malešov určitě zvítězí. Dalibor
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by Joe »

Nám termín vyhovuje.
Co se týká posunu, tak o týden později je závod v rejžování zlata, pak chtějí vojckové dělat nějakou bitku v Terezíně. Volno máme 9/10.10. a 23/24.10.
Joe M.
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by Pampalíny »

No my chceme jet, září zatím máme celkem volné, takže se pokusíme přizpůsobit. Snad to vyjde a dojedeme i s kapelou...

Byl bych ale rád, kdyby se povedlo najít ideální termín, aby sešlo více lidí než loni. Ne že by mi komorní akce vadily, ale více lidí = íce informací...
vladyka Křesomysl, Velesův lid
---
Historické tržiště / Slované.cz
---
Pište mi přes mail: petr(*)slovane.cz // ne SZ !!!
KŘIŽÁK
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 344
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by KŘIŽÁK »

Mám uplně pitomej dotaz-proč se akce určená především do interiéru nenaplánuje na listopad,nebo začátek prosince,nebo i na leden,únor atd..kdy se děje vcelku kulový na rozdíl od září-října,kdy každý využívá babího léta ke spoustě aktivit...? :-k
JEDEN BŮH NIKDY NESTAČÍ..
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by melkel »

Tys na Malešově v zimě nebyl, že? Jestli tam dojedeš týden předem a budeš intenzivně topit, klidně.
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by Pampalíny »

No byl bych třeba i pro první víkend z řijnu, ale pak už je to horší. Na LH srazy jezdí i maminy z dětmi a jak je zima, tak je to naprd.

PT
vladyka Křesomysl, Velesův lid
---
Historické tržiště / Slované.cz
---
Pište mi přes mail: petr(*)slovane.cz // ne SZ !!!
KŘIŽÁK
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 344
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by KŘIŽÁK »

Pak to chápu... :oops:
JEDEN BŮH NIKDY NESTAČÍ..
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by Joe »

Jde i o počty účastníků. Loni byl u nás kvůli nízké účasti bugr na valné hromadě. Bylo nás tam 6 z 50. Naznačuji tím, že sice máme komorní účast, čili v poho by jsme se asi do těch interiéru v tomto poču vešli, jenže správně by nás mělo být mnohem víc. Od nas třeba okolo 3O. Čili původně se počítalo s tím, že např. my budeme stanovat a ne jen my.
Joe M.
User avatar
Maršálek
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1068
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: VI. ročník lH srazu 2010

Post by Maršálek »

richardrg wrote:Pokud j mám informace tak kozáci se s největší pravděpodobností Bílé Hory nezúčastní, ale v důsledku to asi nehraje roli.
A o týden dřív bude asi tradičně Turnaj Dvora Elišky Rejčky, sice se jeho účastníci LH srazu spíše neúčastní, ale třeba by to Maršálkovi konečně vyšlo....
Bohužel je to tak, turnaj bude opět v termínu 7.-12.9. (je to tedy víkend 10.-12.9.). Rád bych konečněl přijel na kukačku, ale víkend před turnajem jsou tradičně hradecké slavnosti a po nich mám v práci nařízenou akci (zda bude, či nikoli se dozvím doslova pár dní před). Takže pro mně osobně jsou první tři zářijové víkendy pasé :(
Na druhou stranu, budu-li mluvit za Hradecký dvůr, nemáme ambice prezentovat se jako LHáčkáři, takže naše neúčast vás neochudí :wink: Nicméně loňské téma mně oslovilo a že to nedopadlo mně trochu mrzí.
Ich dien!
Post Reply