V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain, Joe

Begbie
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 859
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Dymokury
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Begbie »

Aha, teď jsem zjistil, že Joemu, nešlo o úmysl, jen jsme mysleli že grantům se přihlašujou nováčci . Takže tak, bude nás asi 7, původní počet nahlášených byl 9. Takže lapardon :)
Dobrý den, máte zmrzlý držťky ?
Ne, my si topíme!
   http://www.rucnitkani.cz
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Wothan »

O.k. Ono to bylo takhle velkoryse vymyšlené, aby to mohlo fungovat i pokud nás jednou budou davy, aby se z toho pořadatel ročníku nezbláznil, což ale hned tak asi hrozit nebude :doubt: Nicméně pravidlo to je - jak říkám - u starých harcovníků není vesměs co posuzovat, jen počítat lidi, stany, místo, ohně apod. a pak nahlásit ty počty/požadavky pořadateli. Posuzují se jen nováčci.

Tak to tedy za RS vypadá na:

Curia Vitkov
Velesův lid
Skjaldborg
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Joe »

Já jen doplním několik maličkostí.
K termínu: Jak tu již bylo řečeno, že se to nehodí některým se začalo vyskytovat až nyní v posledních 2 měsících, což je jaksi pozdě. Termíny jako takové se dohadují předběžně s účastníky vždy na daném srazu, čili termín je ROK dopředu znám s tím, že se ale o něm dá diskutovat a v případě že se ukáže, že to má smysl i logicky přesunout. Jenže ono to není jen tak. Vždycky se ukáže, že když vyhovíš jedněm, poškodíš druhé. Navíc nám do toho skáčou změny jiných akcí. Například zrovna ta Bílá hora, tam se pokud se nemýlím licituje + - 3 týdny. My to děláme tak, že si to dáme do kalendáře akcí hned na počátku roku a když někdo s něčím příjde, že by jsme mohli, podívám a je jasné, že to nenaplánuji do tohoto termínu. Když pak někdo příjde s posunutím, tak mám problém, protože už tam něco je. Jenže jiné subjekty neovlivním, a těm je fuk, že někdo má v jejich termínu už něco. Čili ono se s tím moc dělat nedá, protože když to posuneš, tak začnou jiní řvát, my si termín zabukovali a v tomhle už něco máme, čili ne jen že nepřijedou, ale ještě budou oprávněně naštvaní. Změny termínu má cenu jen v jednou případě. Pokud by se křížila s jinou velkou akcí, jenže o tom se zase musí vědět včas, a to je nejméně 4 měsíce předem, aby se dalo zjistit, jesli to má vůbec cenu, protože měnit termín aby se získala účast třeba 5 lidí a zavinilo by to, že naopak 10 jiných tím pádem napřijede ja jaksi na prd že ;-)
Taky jsme se i zabývali (ne že ne), podívat se po zcela jiným termínu třeba i v jiném ročním období. Výsledek tu byl již řečen. Prakticky od března do listopadu pořád něco je. A dneska bych si nebyl už ani jistý tím Méďovím únorem ;-)

K objednávání: je to jednoduché. Nejde jen o garanci (tu ale také), ale řekněme si to na rovinu, jde i o žrádlo a chlast. Přesněji pro kolik lidiček se to má zajistit. Řekne te si, no tak co, když zapomenu, tak se to nepodělá. Nepodělá, pokud si ale tohle neřekne víc lidí. A ono řekne :-( Pak se prudí, že tam bylo h........., a nebo ještě horší, nakoupíte toho hafo, a pak si tím můžete vytapatovat pokoj. Zažil jsme oboje.
Joe M.
melkel
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1433
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by melkel »

Trochu jsem uklidil. Sémiotické diskuse prosím přes SZ.
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Spící Medvěd »

Upozornění, pro všechny, co pojedou po D1. 131 km bývá totálně zasekanej ( je tam zůžení ) doporučuju sjet na 119 ( Velký Beranov ) a dále pokračovat až do Velkého Meziříčí po staré.Já se v těchhle končinách budu pohybovat někdy okolo 17:30 - 18:00, tak eventuelně můžu podat zájemcům hlásání o stavu.
User avatar
Spící Medvěd
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Kladno
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Spící Medvěd »

A ještě jedna věc. Pátek cca. 16:00 Nákupní centrum Chodov, mám jeno volné místo v autě.
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Pampalíny »

Bylo to opět výborné - respektive vynikající. Díky všem - užili jsme si opravdu pohodový víkend. až na syfilis, nějaké ty kousance od psů, zlomeniny apod. :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Těším se opět za rok. Díky tématu se těším opravdu hodně.
vladyka Křesomysl, Velesův lid
---
Historické tržiště / Slované.cz
---
Pište mi přes mail: petr(*)slovane.cz // ne SZ !!!
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Wothan »

Syfilis? Nemáš se přibližovat k indiánkám, v RS jsme takové vymoženosti neměli :badgrin:

Jinak ano, bylo to fajn. Zejména ta nejpříjemnější "standardní" část programu - pokrmy :p My v této souvislosti děkujeme dodatečně ještě Kozákům za pomoc s kuchtěním.

Díky pořadatelům za letošní pohostění v zajímavém a pro většinu z nás asi dost netradičním prostředí.

Připomínám že téma příštího srazu je: "hudba, zpěv, tanec"
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Wothan »

Jinak jen taková podružnost - zejména pro ty zmetky, co nám nasadili toho brouka do hlavy: "jak se jmenoval příjmením padouch Horác alias Hogo Fogo z Limonádníka?". To si člověk takovou blbostí marně láme hlavu půl večera a přitom je to tak triviální (což jsem samozřejmě zjistil až když jsem to vygoogloval) - Bedman, stejně jako Doug, protože byli bratři! 8-[
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
User avatar
Jaroslav Bašta
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 127
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Třebíč

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Jaroslav Bašta »

A já navíc o víkendu viděl na vlastní oči kakaovou skvrnu velikosti mexického dolaru...
Má ji Hektor.!!
Takže je asi taky Bedman.
User avatar
Pampalíny
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1814
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: svobodné území Beskyd
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Pampalíny »

Kakaové skvrny byly jistě o sobotní noci u vícera pánů, obzvláště u těch se soutěživým duchem :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
vladyka Křesomysl, Velesův lid
---
Historické tržiště / Slované.cz
---
Pište mi přes mail: petr(*)slovane.cz // ne SZ !!!
User avatar
Vesna
Nováček
Nováček
Posts: 37
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Beskydy
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Vesna »

Takže já vaši konverzaci trošku naruším: Děkuji za příjemnou atmosféru na srazu a za pěkné přednášky, i když u některých mě zradil můj stav :-). Bylo to fajn i v tom počtu, co jsme byli. Užili jsme si to snad všichni a děkujeme za propůjčení střechy nad hlavou. =D>

vladykova žena, Velesův lid
User avatar
Joe
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 1031
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Joe »

Děkuji všem přítomným za účast a perfektní atmosféru, kterou vytvořili! Přednášky zajímavé, strava jako obyčejně perfektní (chutnalo mi úplně všechno :) ) Večírek se nám myslím také povedl. Záhadu večera, jméno padoucha vyřešil tedy Wothan. Už se těším do Malešova, kde tanec bude hlavním tématem.
PS: fotil vůbec někdo - já to nějak zazdil :?
Joe M.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by Wothan »

BTW - dali ti Joe v hospodě ten deringer? Zakopl jsem o něj ráno když jsem šel na záchod, asi ti podle toho že už chytal v rose lišku vypadl někdy večer. Tak jsem ho dal na bar, aby ti ho dali, ráno jsme se už minuli.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
frenisek
Nováček
Nováček
Posts: 12
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Highland

Re: V. ROČNÍK SRAZU LH 2009

Post by frenisek »

Post Reply