Ohlasy na vlnenu latku

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain, Joe

malej
Nováček
Nováček
Posts: 46
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Třebíč , Münster

Post by malej »

Zuza wrote:
Mohl byste me nekdo pls informovat, kolik u byvaleho Texlenu stoji 100% len? A kolik je tedy minimalni odber?
Len se u nich dá zatím koupit 80,-/bm jakéhokoliv druhu. Upozorňuji,že momentálně nic nemají a dřív jak v listopadu nebude. Nakupuji u nich pravidelně a doufám,že se do té doby cena nezvedne. Ještě v červnu byla cena jinak 70,-kč!
Schopný voják nepotřebuje druhou mzdu a proviant.
User avatar
Lenka
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 264
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ostrava

Post by Lenka »

Já nevím, kde přesně nakupuješ, ale ty ceny co uvádíš jsou nejspíš ze souběhů, protože jinak stojí len kolem 150kč. Tam si ale nemůžeš vybírat podle vzorníků, ale musíš brát to, co jim zbylo z objednávek. Včera jsem tam byla, ten sklad je plný lnu, jenže většinou tenký nebo sředně silný. Vyšší gramáže jsou jen ve směsích s bavlnou. Záleží co potřebuješ, já jsem si na košile vybrala. Slezan má skladů víc, kam chodíš nakupovat?
User avatar
wolf
Site Admin
Site Admin
Posts: 1510
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: P9

Post by wolf »

Lenka wrote:Já mám v těch plastových krabičkách a žádného rozdílu jsem si nevšimla, jestli máš na mysli tyhle tenké.
Jo, presne ty, podle me se ty ze Slezanu vic trepi (navlecu nit a kdyz mi zbyva poslednich 20 cm tak uz to neni nit, ale spousta soubeznejch vlaken). Ale je mozny, ze se mi to zda, nebo to byla nahoda.
User avatar
Lenka
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 264
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ostrava

Post by Lenka »

Tak buď to byla nějaká horší várka, nebo někdy záleží i co šiješ. Mi se netřepily nijak víc než ty z Texlenu.
Kryštof
Nováček
Nováček
Posts: 33
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Pardubice

Post by Kryštof »

Lenko, v jakém skladu jsi, prosím, byla? Ve Frýdku? Že bych si tam zajel (i když je to trochu z ruky :badgrin: ), když mají lnu plno. Zrovna teď potřebuju akutně len na podšívku kaftanu a na spodní tuniku :) Díky předem.
User avatar
Lenka
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 264
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Ostrava

Post by Lenka »

Ve Frýdku u nádraží. Pokud to potřebuješ jen na podšívku a spodní tuniku, můžu ti odprodat něco ze svého. Když, tak napiš na SZ.