Boj (obrázky, videa, texty)

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain, Joe

User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno
Contact:

Post by Kain »

To bude jistě debata na dlouho, protože podle mě fakt, že pohyb vychází z boků, neznamená, že boky rotují (ve smyslu tělo rotuje), a možná nemáte tedy stejnou terminologii. A pak se začnou řešit detaily, než se dospějě třeba k tomu, že katori a německá škola jsou si podobné a v detailech se liší...a to bych vás, s dovolením, nasměřoval do drbárny, tohle by měla být poměrně přehledná videogalerie.

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita
KŘIŽÁK
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 344
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové
Contact:

Post by KŘIŽÁK »

To ano,Kaine-jenže většina těch videí prostě láká ke komentářům,kritice..Jak tohle řešit?Neříkej(hm,nepiš..)že když sem dá někdo něco s čím ne uplně souhlasíš,necháš to tu jen tak viset...Podle mne tu nebude tolik přízpěvků,aby nebyla možná diskuse.nebo můžeme nové video okomentovat,udělit mu rating a komentáře smazat...já nevim-videa jsou určitě zajímavá a tenhle web je určitou zárukou vyžší kvality obsahu,ale stejně...Klidně to smaž a omlouvám se za plevelení :oops:
JEDEN BŮH NIKDY NESTAČÍ..
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno
Contact:

Post by Kain »

To je fakt, ale jak se debata o odlišnosti německé školy a katori vztahuje k tomu videu? IMHO dost okrajově...jinak máš ale pravdu, komentáře k vidím necháme:-)

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita
User avatar
ClaryAldringen
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Posts: 135
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Praha, Plzeň
Contact:

Post by ClaryAldringen »

Myslím že to můžeš smazat, vyřešili jsme to přes vzkazy
Sepsal Boží slovo ve slovanském jazyce aby mohl sobě svěřené duše snáze poučovat. Žádal je, aby zpívaly kyrie eleison, a vysvětlil jim jeho význam. Ti zlotřilci to však zesměšnili a zkomolil na ukrivolsa, což v naší řeči znamená v křoví stojí olše.
group.mercatores.cz
KŘIŽÁK
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 344
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové
Contact:

Post by KŘIŽÁK »

pravda-diskuse by se měla týkat konkrétního videa a ne škol a technik obecně.pociťuji na LH deficit diskusí o boji,šermu.Je mi jasné,že to není stěžejní zájem ale bojovníky přece stvárňujeme,ne?Na lidech.cz mne demotivují diskuse s blbečky,egoistkami a rasisty nepřesahujíc zatím mez zvracení z čehokoliv jedněch a obhajování téhož druhými...No,tak to tu prosím promažte,snad něco někde vyplyne...
JEDEN BŮH NIKDY NESTAČÍ..
User avatar
Spernak
Nováček
Nováček
Posts: 19
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno
Contact:

Re: Boj (obrázky, videa, texty)

Post by Spernak »

Podle mého názoru pěkný, realistický boj. Ze začátku sice tršičku váhavý - ale to není na škodu - soupeři se oťukávají. Pak se do sebe teprv pořádně pustí. A nakonc bych si ještě představoval pár ran na hlavu (přilbu) ležícího. Mám zkrátka slabost pro "fechten und kampfen".

http://www.youtube.com/watch?v=Xg5i9rt63TI
Já ho propíchnu! Je to rychlé a stavovské!
KŘIŽÁK
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 344
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: Boj (obrázky, videa, texty)

Post by KŘIŽÁK »

odkaz mi otvírá volný boj ze Svatoboru....Nevím jaká byla pravidla,ale ten maník co bojuje proti Kainovi(?)dostal neurekom poměrně těžkých zásahů na pravý bok...
JEDEN BŮH NIKDY NESTAČÍ..
User avatar
Kain
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 2125
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Brno
Contact:

Re: Boj (obrázky, videa, texty)

Post by Kain »

Jo, dostal jich nepočítaně na helmu a hlavně na bok, většinou jsem ho bil na horní stehno, tam měl jen kostkované kalhoty. Pravidla byla taková, že kdo bude za minutu víc zbitý, prohrál. Kupodivu rozhodčí v tomhle boji váhali :)

Svatopluk vyslal tajně početné vojsko a přepadl Bavory, kteří byli zanecháni na břehu řeky Dunaje ke střežení lodí. Jedny pobil, druhé dal utopit v řece, jiné pak odvedl jako zajatce.

Pravoslav, Orcae Ita
Björn Hundolfr
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 358
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Vyškov (Teď spíš Praha)
Contact:

Re: Boj (obrázky, videa, texty)

Post by Björn Hundolfr »

Ten turnaj mi přišel poměrne zajímavej, sice docela tvrdej, ale pokud člověk měl někoho kdo bojoval podobně jako soupeř tak se dalo docela dobře zabojovat

Slovan je etnikum. Viking je diagnóza - 

Knecht)" Image
KŘIŽÁK
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 344
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: Boj (obrázky, videa, texty)

Post by KŘIŽÁK »

Kain:no jo,rozhodčí občas něco přehlídnou,ale v momentě,kdy se zásah opakuje pravidelně,a protivník ho nedokáže řešit.. [-X
JEDEN BŮH NIKDY NESTAČÍ..
Post Reply