LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty aj.

Cokoliv chcete darovat nebo prodat [ s vazbou na LH ]
Neaktivní příspěvky budou po 60 dnech automaticky smazány.

Moderators: melkel, Raiden, Maršálek, Alexandr, Knecht, Wothan, Viktorie, Kain

Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Přátelé! Budu v Kutné Hoře na Stříbření - předvádět brnířinu ale budu tam mít i stánek, takže pokud někdo něco chcete z http://www.lorica.cz , můžete se tam zastavit. Nebudu tam tahat všechno co mám skladem, protože bych to nepobral - hlavně od zbrojí vezmu asi jen po jedné od každého typu + tu poslední plochou ELITE co mám skladem. Budu tam mít kukly (6mm, 8mm, 8mm ploché) a límce (6mm), osazené palcáty, ostruhy, prachovnice, ručně šité batwaty a hlavně románské a gotické štíty. Nebo se prostě jen stavte pokecat :-)
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Protože potřebuju dovézt nějaké nové ELITE zbroje, vyprodávám ze skladu některé starší Standardy - 8mm s dlouhým i krátkým rukávem se slevou. Máte-li zájem, napište mi nebo volejte, na netu jsem kvůli přípravě bitvy teď poměrně málo.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Přátelé - budu dělat objednávku v Indii - takže pokud někdo něco chcete (včetně zbrojí upravených na míru - prodloužené rukávy apod.), máte čas do konce září (rád bych to tu měl do Vánoc). Jinak bych měl mít do konce září skladem nové ELITE zbroje (7mm, 8mm, ploché i normální).
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Budu v sobotu v Praze na burze - na Repliconu, takže kdokoli cokoli potřebuje, může se stavit u stánku Loricy. Jen tam odpoledne nebudu až do konce, musím zmizet dřív, tak neváhejte.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Přátelé - budu v Praze na burze - na Repliconu o víkendu a pak za 14 dní na Barče, takže kdokoli cokoli potřebujete z http://www.lorica.cz - neváhejte se stavit. Když nic jiného, budu mít na stánku ako obvykle nějakou tu hezkou obsluhu :24)
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Přátelé! Protože nestíhám aktualizovat web Loricy (něco tam předělávám) a hlavně pro to že jste mi rozebrali skoro celou dodávku dřív než jsem ji vůbec stačil vyvěsit, hážu zatím sem to co mi zbylo a připomínám že sbírám NOVÉ OBJEDNÁVKY! Deadline je 25.1.2014 - včetně záloh. Z toho co mám zatím skladem (ale strašně rychle to mizí):

1. Zbroj ELITE 8/1,2mm 130cm šíře, kr. rukáv - cena 9700,-Kč
2. Zbroj Standard 8/1,2mm 130cm šíře, kr. rukáv - cena 8400,-Kč
2. Zbroj Standard 8/1,2mm 150cm šíře, dl. zuž. rukáv - cena 10500,-Kč
3. Komplet ELITE 7/1,2mm, šíře 130cm, kapuca, kr. rukáv - 17000,-Kč
4. Límec 8/1,2mm (delší) - 2800,-Kč
5. Límec 6/1,2mm (kratší) - 3600,-Kč
6. Pruh pletiva 60x90cm 8/1,2mm - 3700,-Kč
7. Pruh pletiva 100x15cm 8/1,2mm - 900,-Kč
8. kukla plochá - 2400,-Kč

A pak tu mám nějaké zvláštní špeky buď objednané na zkoušku jako novinku nebo různé díly z nerealizovaných zakázek:

1. Zbroj standard - ultra krátká - přes prsa (délka při max. roztažení cca 30cm, při prověšení asi 35cm), šíře 130cm, 8/1,2mm. Určeno jako doplněk k plechům. Loni jsem to pro někoho bral na objednávku tak jsem zkusil i na sklad. Cena 4900,-Kč

A různé zbytky z nerealizovaných projektů, omylem dodané zboží aj.:

1. kukla ELITE - 8mm/1,5mm - provedení elite, pevnější (silnější drát), ale taky těžší - dodáno omylem místo 1,2mm drátu. Cena ve slevě - 2700,-Kč

2. Samostatné dlouhé zužované rukávy (pár) 8/1,5mm, déka 58cm, šíře u zápěstí 34cm, v podpaždí 52cm - provedení ELITE - cena 3500,-Kč (za oba)

3. Pruh pletiva 6/1,2mm - provedení ELITE - 40 x 20cm (na závěsy, rukavice aj.).
Cena 2500,-Kč

4. Pruh pletiva 6/1,2mm - provedení ELITE - 30 x30cm na aventail rukavici aj. Cena 1800,-Kč
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
User avatar
wolf
Site Admin
Site Admin
Posts: 1510
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: P9
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by wolf »

Wothan wrote:4. Pruh pletiva 6/1,2mm - provedení ELITE - na aventail rukavici aj. Cena 1800,-Kč
Nechci Ti radit, ale tady by asi bylo vhodne doplnit rozmery.
NON PLAUDITE. MODO PECUNIAM JACITE.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Doplněno. Děkuji za upozornění, nějak mi to uteklo :-)
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Tak už mi přátelé skladem zbývá za staré ceny jen toto:
1. Zbroj Standard 8/1,2mm 130cm šíře, kr. rukáv - cena 8400,-Kč
2. Zbroj Standard 8/1,2mm 130cm šíře, dl. zuž. rukáv - cena 9500,-Kč - poslední
3. Zbroj Standard 8/1,2mm 150cm šíře, dl. zuž. rukáv - cena 10500,-Kč - poslední
4. Komplet ELITE 7/1,2mm, šíře 130cm, kapuca, kr. rukáv - 17000,-Kč - jeden kus
4. Límec 8/1,2mm (delší) - 2800,-Kč
5. Límec 6/1,2mm (kratší) - 3600,-Kč - poslední
6. Pruh pletiva 60x90cm 8/1,2mm - 3700,-Kč
7. Pruh pletiva 100x15cm 8/1,2mm - 900,-Kč
8. kukla plochá - 2400,-Kč - poslední
9. kukla ELITE - 8mm/1,5mm - provedení elite, pevnější (silnější drát), ale taky těžší - dodáno omylem místo 1,2mm drátu. Cena ve slevě - 2500,-Kč (níž to nepůjde)
10. Zbroj Standard 8/1,2mm 130cm šíře, dl. zuž rukáv - ultra krátká (podl plechy - viz. foto výše) - 4900,-Kč

Ostatní věci z té nabídky jsou už pryč. Rychle to mizí tak neváhejte!
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Přátelé!

Přišly mi nějaké elite zbroje, po rozdání věcí na objednávku mi zbude na skladě toto: 2x zbroj 8/1,2mm s kr. rukávem a 2x ploché 9mm na klínek s kr. rukávem (váha 6kg!) + 3x kukla 7/1,2mm. Měl jsem tu nějaké věci v rezervacích ale na kompu na který se tenhle týden už nedostanu, takže pokud jste tam něco měli zamluvené, prosím ozvěte se. Koho si pamatuji tomu jsem napsal.

Pokud máte o něco z toho i tak zájem, pište - beru něco o víkendu na Budyni, ale asi nepoberu všechno takže by bylo lepší se domluvit dopředu. Jinak mám skladem ještě nějaké standardy s nezuž. rukávem a poslední s krátkým rukávem, pruhy pletiva 60x90cm v 8mm aj.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Wothan
Stálý přispěvatel
Stálý přispěvatel
Posts: 5492
Joined: Thu 01. Jan, 1970 1:00
Location: Liberec
Contact:

Re: LORICA - nýtované kroužkovky, šupinovky, palcáty, štíty

Post by Wothan »

Přátelé!

Po lapáliích na celnici mi konečně přišlo zboží! Takže kdo máte co objednaného nebo rezervovaného - pokusím se vás postupně kontaktovat, ale kdyby mi někdo vypadl (hlavně u těch rezervací co mi hlásíte tady nebo po jiných fórech) klidně se připomeňte. Jinak aktualizovaný stav zbrojí na skladě - nejsou toho kvanta ale snažil jsem se mít trochu pestřejší nabídku - některé typy zbrojí už dost připomínají originály: http://lorica.cz/zbroje-sklad.html - ale přišlo mi i další zboží. Moc neváhejte, rychle to mizí (hlavně těch atypů je málo) a další nové věci budou zase až před Vánocema.
Koupím-li trpaslíka, do rána má dva metry.
Post Reply